قیمت میلگرد هیربد زرندیه

قیمت روز میلگرد هیربد زرندیه

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 12 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد32 آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

تقاضای بالای برند میلگرد در بازار حکایت از کیفیت مناسب آن دارد. برای خرید میلگرد انتخاب مناسب‌ترین سایز و استاندارد نیز براساس نوع کاربرد صورت می‌گیرد. به طور مثال‌، میلگرد A2 هیربد برای خاموت‌سازی مناسب است در حالی که میلگرد A3 برای آرماتوربندی فونداسیون پیشنهاد می‌شود. هنگام خرید میلگرد آنلاین باید اطلاعات کافی داشته باشید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02145306 تماس بگیرید.

خرید میلگرد هیربد؛ پر‌کاربرد‌ترین میلگرد A3 آج‌دار در ساختمان‌سازی

در هر پروژه‌ انتخاب دقیق و تامین به موقع مواد اولیه، از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. اگر در تامین مواد اولیه خود به دنبال تهیه میلگرد شرکت هیربد هستید، باید به سایز و وزن میلگرد توجه کنید. میلگرد ۱۶، ۱۸ و ۲۰ جزو پر‌فروش‌ترین ابعاد میلگرد محسوب می‌شود. هر سایز این میلگرد یک کاربرد خاص در صنعت ساختمان‌سازی دارد.

قیمت میلگرد ۱۶ هیربد

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه، قابلیت تولید میلگرد از سایز 8 الی 36 را دارد. تولید رنج گسترده‌ای از میلگرد در سایزهای مختلف، مزیت مهمی برای یک مجموعه تلقی می‌شود. هرچه سایز میلگرد افزایش پیدا می‌کند، قطر میلگرد بیشتر شده و قابلیت خمکاری آن کاهش می‌یابد. گرچه میلگرد هیربد در سایزهای متنوعی تولید می‌شود، اما تعداد محدودی از آن‌ها مصرف بالایی دارد. میلگرد ۱۶ هیربد نیز جزو همین دسته است.

قیمت میلگرد ۱۸ هیربد

میلگرد ۱۸ هیربد نیز در دسته میلگرد‌های آج‌دار قرار دارد. به‌دلیل سختی بالا برای افزایش مقاومت بتن فونداسیون استفاده می‌شود. قیمت میلگرد ۱۸ هیربد زرندیه به مقدار سفارش مشتری و نوسانات ارزی بستگی دارد. به‌همین دلیل قیمت روز میلگرد هیربد با روز قبل متفاوت است.

قیمت میلگرد ۲۰ هیربد

میلگرد ۲۰ هیربد یا A3، یکی دیگر از میلگرد‌های پر‌طرفدار در ساختمان‌سازی است. تنش این میلگرد برابر با ۴۰۰۰ کیلو‌گرم بر سانتی‌متر‌مربع و تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلو‌گرم بر سانتی‌متر‌مربع است. کاربرد این میلگرد برای اجرای تیر و ستون است. قیمت میلگرد ۲۰ هیربد به‌صورت روزانه در جدول قیمت‌ میلگرد کرمان، هیبرد و سایر میلگرد‌ها آیرومارت درج می‌شود.

جدول وزن میلگرد هیربد زرندیه

در کاربردهای حساس، مانند ساختمان‌سازی، با محدودیت وزن مواجه خواهید بود. در چنین شرایطی باید در انتخاب سایز میلگرد دقیق‌تر شد. برای محاسبه وزن میلگرد هیربد، نیازی به استفاده از ابزارهای سنجش وزن نیست. یکی از عوامل تاثیر‌گذار در قیمت میلگرد هیربد، وزن آن است. وزن میلگرد از حاصل‌ضرب سطح مقطع میلگرد در طول در چگالی آلیاژ فولاد به دست می‌آید. ساده‌ترین راه برای پی بردن به وزن بر‌اساس سایز میلگرد، استفاده از جدول وزن اشتال است.
به کمک این ابزار با توجه به مشخصات ظاهری، یعنی طول و سایز، می‌توان به وزن آن رسید. میلگردهای تولیدی کارخانجات ایرانی اغلب کمی با جدول وزن اشتال تفاوت قیمت دارد. به طور مثال وزن هر شاخه میلگرد 18 طبق اشتال 24 کیلوگرم است، در حالی که وزن میلگرد 18 هیربد، 23 کیلوگرم است. وزن میلگرد 20 هیربد تقریبا با اشتال برابری می‌کند.

سایز میلگرد (mm) وزن شاخه ۱۲ متری میلگرد هیبرد (kg)
8 5
10 8
12 11
14 15
16 19
18 24
20 30
22 36
25 47
28 58
32 76
36 96

استاندارد میلگرد هیربد زرندیه؛ ساخت میلگرد‌های A2 و A3

شرکت میلگرد هیربد قابلیت تولید انواع میلگرد در استانداردهای A2 و A3 را دارد. این دو نماد میلگرد آجدار بوده و به دلیل آج‌های حک شده بر روی بدنه آن، اتصال محکمی با بتن برقرار می‌کنند. در پروژه‌های عمرانی، میلگرد آجدار هیربد می‌تواند انتخاب شما باشد. میلگرد A2 در مقایسه با میلگرد A3 انعطاف‌پذیری آن بیشتر است. به همین خاطر، برای ساخت ساختارهایی همچون خاموت، میلگرد A2 هیربد کاربرد دارد. در‌مقابل، استحکام میلگرد A3 برای آرماتوربندی مناسب‌تر است.

کارخانه میلگرد هیربد زرندیه

صنایع ساختمان‌سازی، میلگرد تولیدی کارخانه‌های فعال در سراسر کشور را خریداری کرده و در بخش‌های مختلف ساخت‌و‌ساز مورد استفاده قرار می‌دهند. یکی از انواع میلگرد موجود در بازار، میلگرد هیربد زرندیه است. شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه از جمله واحدهای فولادسازی فعال در کشور است که با به‌کارگیری تجهیزات مدرن و به‌روز، در تولید میلگرد ایران نقش دارد. فعالیت این واحد صنعتی از سال 1391 برای تولید آهن‌آلات آغاز شد و اقدامات مجموعه جهت توسعه خط تولید مقاطع فولادی همچنان ادامه دارد. علاوه‌بر میلگرد هیربد زرندیه، مقاطع دیگری از این کارخانه نیز در بازار آهن یافت می‌شود.

نمودار تغییر قیمت میلگرد هیربد به چه عواملی بستگی دارد؟

در طول هفته و ماه‌، بازار میلگرد تحت تاثیر شرایط روز، دچار نوسان قیمت انواع میلگرد از جمله میلگرد اصفهان می‎‌شود. این تغییرات را می‌توان هم قابل پیش‌بینی و هم غیرقابل پیش‌بینی دانست. اصلی‌ترین پارامتر در میزان عرضه و تقاضا میلگرد است. زمانی‌ که موجودی میلگرد هیربد در بازار افزایش یابد و در مقابل از تقاضا کاسته شود، قیمت‌ها روند نزولی را در پیش گرفته و یا نهایتاً ثابت می‌ماند.
همچنین، نوسانات ارز، تحولات سیاسی داخلی و جهانی، قیمت جهانی فولاد، و قیمت شمش نیز در قیمت میلگرد هیربد تاثیر می‌گذارد. در این صفحه در کنار هر کالا، نمودار تغییر ماهیانه میلگرد شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه قرار دارد. با مراجعه به این نمودارها می‌توانید نوسانات بازار محصولات شرکت هیربد زرندیه را بررسی کنید.
بعد از انتخاب میلگرد مورد نظر، با توجه به مشخصاتی که بررسی شد، امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری وجود دارد. با ثبت آنلاین سفارش میلگرد خود با توجه به جدول قیمت میلگرد هیربد موجود در همین صفحه، در زمان خود صرفه جویی کنید. البته دقت کنید که قبلاً در سایت آیرومارت ثبت نام کرده باشید.

آیرومارت؛ دفتر فروش میلگرد هیربد در سراسر ایران

پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت، سال‌هاست که در زمینه تامین و فروش میلگرد هیربد و برندهای دیگر در بازار آهن ایران فعالیت می‌‌کند. حوزه کاری آیرومارت تنها به فروش میلگرد محدود نمی‌شود. این مجموعه با ارائه خدمات مورد نیاز میلگرد همچون جوشکاری، برشکاری و سایر خدمات، مشتری را از مرحله خرید تا مصرف همراهی می‌کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص خرید و خدمات آیرومارت و همچنین استعلام قیمت لحظه‌ای سایر برندهای میلگرد موجود در بازار مانند قیمت میلگرد کرمان، اصفهان، اهواز با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. هاشم کریمی
  آذر ۷, ۱۴۰۱ ۱۵:۱۶
  سلام و عرض خسته نباشید اگه بخوایم میلگرد هیربد را در تناژ بالا سفارش بدیم چه مراحلی و باید طی کنیم؟ ممنون از پاسخگوییتون
  1. آیرومارت
   آذر ۸, ۱۴۰۱ ۱۶:۵۲
   سلام وقت بخیر. برای خرید میلگرد هیربد ابتدا قیمت محصولات را در لیست بالا مشاهده کنید. سپس با زدن دکمه خرید می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. همچنین برای اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید تا کارشناسان بازرگانی شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

1 آیا قیمت میلگرد هیربد در سایت آیرومارت به‌روز است؟

بله کارشناسان آیرومارت جدیدترین قیمت روز میلگرد هیربد را در سایت و تلگرام مجموعه اعلام می‌کند.

2 چطور می‌توان میلگرد کارخانه هیربد را تهیه کرد؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد هیربد امروز در سایت آیرومارت، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا با شماره 02145306 تماس بگیرید.

3 پس از خرید، میلگرد هیربد در چه مدت به خریدار تحویل داده می‌شود؟

کارشناسان آیرومارت پس از تایید و ثبت نهایی سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن میلگرد هیربد را به دست مشتری می‌رسانند.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.