قیمت میلگرد هشترود امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 8 آجدار A2 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 10 آجدار A2 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 12 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد هشترود؛ محصول تولید شده در کارخانه میلگرد هشترود دقیقی

یکی از معروف‌ترین برندهای میلگرد موجود در بازار ایران میلگرد هشترود است. این میلگرد در مجتمع فولاد سازان دقیق (کارخانه فولاد هشترود) تولید می‌‌شود. برند تجاری میلگرد تولید شده در مجتمع فولادسازان دقیقی به اختصار با نام میلگرد هشترود راهی بازار می‌شود.

میلگردهای کارخانه هشترود طبق استاندارد ISIRI 3132 تولید می‌شوند؛ بنابراین کلیه خواص ظاهری، شیمیایی و مکانیکی و وزن میلگرد هشترود در انواع مختلف، بر‌اساس این استاندارد ملی و باکیفیت بسیار بالا است. آرماتورهای تولید شده در کارخانه هشترود در سایزهای مختلف و گریدهای A2 و A3 تولید و عرضه خواهند شد. مهم‌ترین تفاوت این میلگرد‌ها در میزان سختی آن‌ها و در نهایت قیمت میلگرد است.

معرفی کارخانه فولاد سازان دقیقی (کارخانه میلگرد هشترود)

کارخانه فولاد سازان دقیقی در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی در جاده هشترود و در نزدیکی آزادراه زنجان تبریز قرار گرفته است. این کارخانه در سال 1385 و با ظرفیت تولید 250 هزار تن میلگرد آجدار احداث شد. با‌توجه‌به حضور تعدادی از شمش سازان فولادی بزرگ کشور در منطقه شمال غرب، کارخانه میلگرد هشترود دقیقی عمده ماده اولیه خود را از کارخانه‌های هم‌جوار خود تامین می‌کند.

این کارخانه فولاد قرار گرفته در آزادراه زنجان تبریز، علاوه‌بر قابلیت تامین بخش مهمی از نیازهای شمال غربی کشور، امکان حمل‌ونقل سریع و ایمن میلگرد هشترود به مناطق مرکزی کشور را نیز فراهم کرده است. به‌این‌ترتیب با کاهش قیمت حمل‌و‌نقل مواد اولیه، مجموعه فولاد هشترود قابلیت تولید مقرون‌به‌صرفه میلگرد را دارد.

انواع میلگرد هشترود؛ محصولاتی در گریدهای A2 و A3

طبق خطوط تولید تعبیه شده در کارخانه فولاد هشترود دقیقی، امکان تولید میلگرد آجدار در دو استاندارد A2 و A3 فراهم است. انواع مختلفی از سایزهای میلگرد طبق این دو استاندارد در کارخانه فولاد سازان دقیقی تولید می‌شوند. هر کدام از این میلگردها در شاخه‌هاییی با طول 12 متر در بازار به فروش می‌رسند.

میلگردهای این کارخانه تولید فولاد، شامل میلگرد سایز 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20 و 22 می‌شوند. میلگردهای سایز 14، 16 و 18 را می‌توان پرمصرف‌ترین نوع میلگرد کارخانه هشترود به شمار آورد. با در نظر داشتن تاثیر وزن در قیمت، مسلما قیمت میلگرد 14 امروز هشترود با قیمت میلگرد ۱۶ هشترود متفاوت خواهد بود.

معرفی مشخصات و کاربردهای میلگرد A2 کارخانه هشترود

میلگرد A2 کارخانه فولاد سازان دقیقی با کد اختصاری J مشخص می‌شود. این محصول، نیمه ترد و نیمه خشک است؛ زیرا میزان کربن کمتری در تولید آن به کار می‌رود. میلگرد A2 هشترود اغلب در پروژه‌های عمرانی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد A2 کارخانه دقیق نیز هم‌چون میلگرد A2 بناب اغلب در پروژه‌هایی که نیاز به سختی کمتری دارند به کار گرفته می‌شود. البته قیمت میلگرد شاهین بناب در این گرید با قیمت میلگرد A2 هشترود متفاوت است.

میلگرد A3؛ یکی از گریدهای میلگرد کارخانه هشترود دقیقی

میلگرد A3 با کد اختصاری C روی محصولات نشان داده می‌شود و با سطح مقطع آجدار در بازار موجود است. آج این نوع میلگرد به‌صورت هفت و هشتی است. در تولید این میلگرد از میزان کربن بیشتری نسبت به میلگرد A2 استفاده شده است بنابراین نوعی میلگرد خشک و ترد در نظر گرفته می‌شود. خمکاری این کالا نباید در زوایای تند انجام شود چرا که احتمال شکست آن وجود دارد. میلگرد هشترود در گرید A3 برای آرماتوربندی و در پروژه‌های ساخت‌وساز مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

روش تولید میلگرد هشترود تبریز در کارخانه فولاد سازان دقیقی

معمولا برای تولید میلگردهای فولادی از روش نورد گرم استفاده می‌شود. در این روش شمش فولادی پیش گرم شده طی چندین مرحله نورد تحت فشار بالای غلتک‌های نورد به ابعاد و هندسه مورد‌نظر می‌رسد. نوع آج میلگردها نیز در مراحل نورد توسط غلطک آج زن روی محصول ایجاد می‌شود. پس از نورد میلگرد محصول را در هوای آزاد قرار داده تا به‌آرامی خنک شود. چنانچه میلگرد نهایی به این شیوه تولید شده باشد، حرف اختصاری U در دو حرف آخر برند تجاری محصول مشاهده می‌شود.

حرف T در علامت تجاری میلگرد هشترود نیز نشان‌دهنده خنک‌سازی میلگرد پس از نورد به کمک اسپری آب است. در این روش که ترمکس نامیده می‌شود، میلگرد پس از به پایان رساندن مراحل نورد وارد یک تونل اسپری آب شده تا به ناگهان سرد شود که به این نحوه تولید ترمکس می‌گویند.

این روش سرد کردن، باعث افزایش سختی و استحکام مکانیکی محصول خواهد شد. میلگرد ترمکس علاوه‎بر سختی و استحکام سطحی، در عمق خود ساختاری نسبتاً درشت و نرم دارد و قرار گرفتن این دو ویژگی در کنار هم باعث عملکرد میلگرد درون بتن می‌شود.

نحوه تشخیص محصول اصل کارخانه میلگرد هشترود

برند حک شده روی میلگرد هشترود شامل حروف FSDCT است. سه حرف نخست این برند مخفف فولاد سازان دقیقی بوده و دو حرف آخر نشان‌دهنده روش تولید فولاد در این مجتمع خواهد بود. در‌صورتی‌که دو حرف پایانی CT باشد منظور میلگرد A3 بوده که با روش میلگرد خنک‌سازی پس از نورد به کمک اسپری آب، تولید شده است. از این رو توصیه می‌شود اگر قصد خرید میلگرد هشترود تبریز را داشتید حتما باید به این مورد توجه کنید تا محصولی اصل با کیفیت بخرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. سامان
  آذر ۹, ۱۴۰۱ ۱۵:۱۵
  سلام. قیمتاتون نسبت به سایتای دیگه پایین تره. با توجه به قیمت دلار قیمتها به روز هستن؟
  1. آیرومارت
   آذر ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۵:۲۹
   سلام. وقت بخیر. بله. تمامی قیمت‌ها به روز هستند. ما در تلاشیم تا بهترین قیمت میلگرد رو به شما عرضه کنیم.
1 وزن میلگرد هشترود چه‌قدر است؟

میلگردهای هشترود جزو محصولات سبک‌ وزن شناخته می‌شوند و وزن آن‌ها در محدوده جدول اشتال قرار داد. هر کدام از سایزهای این نوع میلگرد وزن به‌خصوصی داشته و مقدار وزن محصول تاثیر بسزایی در قیمت میلگرد هشترود خواهد داشت.

2 میلگرد هشترود در شاخه‌های چند متری تولید می‌شود؟

کلیه میلگردهای تولید شده در کارخانه میلگرد هشترود دقیقی در شاخه‌های 12 متری در بازار عرضه می‌شوند.

3 قیمت میلگرد هشترود سایز ۱۴ بیشتر است یا قیمت میلگرد ۱۶ هشترود؟

برای تعیین قیمت میلگرد هشترود دقیقی علاوه‌بر سایز، عواملی هم‌چون نوع گرید و وزن محصول نیز موثر هستند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت روز میلگرد هشترود به جدول بالا مراجعه کنید.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.