قیمت میلگرد هشترود
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد هشترود

تبریز، شهرستان هشترود

قیمت میلگرد هشترود تبریز به صورت روزانه آپدیت شده و از این صفحه، قابل مشاهده است. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت روز میلگرد هشترود نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام فرمایید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد هشترود

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۷,۹۴۰
۳۰,۴۵۵
میلگرد ۱۰ آجدار A2 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۷,۰۲۰
۲۹,۴۵۲
میلگرد ۱۲ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۷,۰۲۰
۲۹,۴۵۲
میلگرد ۱۴ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۷۳۰
۲۵,۸۶۶
میلگرد ۱۶ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۷۳۰
۲۵,۸۶۶
میلگرد ۱۸ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۷۳۰
۲۵,۸۶۶
میلگرد ۲۰ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۷۳۰
۲۵,۸۶۶
میلگرد ۲۲ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۷۳۰
۲۵,۸۶۶
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد هشترود؛ از معرفی کارخانه تا خرید

یکی از معروف‌ترین برندهای میلگرد موجود در بازار ایران میلگرد هشترود است. در این مطلب با کارخانه فولاد هشترود بیش‌تر آشنا خواهید شد.

مجتمع فولاد سازان دقیقی که به فولاد هشترود معروف است، در شهرک در صنعتی پروفسور هشترودی در جاده هشترود و در نزدیکی آزادراه زنجان تبریز قرار گرفته است.

برند تجاری میلگرد تولید شده در مجتمع فولادسازان دقیقی به اختصار با نام میلگرد هشترود راهی بازار می‌شود.

این کارخانه با قرار گرفتن در نزدیکی یکی از شاهراه‌های اصلی کشور به اسم آزاد راه زنجان تبریز و همچنین نزدیکی به خط آهن شمال غرب کشور، یکی از میلگرد سازان استراتژیک به حساب می‌آید.

علاوه بر قابلیت تامین بخش مهمی از نیازهای شمال غرب کشور توسط این مجتمع امکان حمل و نقل سریع و ایمن میلگرد هشترود به مناطق مرکزی کشور هم برای این مجتمع فراهم است. کارخانه هشترود یکی از کارخانه‌های اثرگذار بر قیمت میلگرد در بازار فولاد ایران به شمار می‌رود.

این کارخانه در سال 1385 و با ظرفیت تولید 250 هزار تن میلگرد آجدار احداث شد. با توجه به حضور تعدادی از شمش سازان فولادی بزرگ کشور در منطقه شمال غرب این کارخانه عمده ماده اولیه خود را از کارخانه‌های هم‌جوار خود تامین می‌کند.

به‌این‌ترتیب با کاهش قیمت حمل و نقل مواد اولیه مجموعه فولاد هشترود قابلیت تولید مقرون به صرفه میلگرد را دارد.

به‌همین‌دلیل قیمت میلگرد هشترود قابل رقابت با تمامی نمونه‌های داخلی خود است. جهت استعلام قیمت میلگرد هشترود دقیقی می‌توانید با کارشناسان آیرومارت تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده لیست کامل قیمت انواع میلگردهای موجود در سایت می‌توانید به صفحه قیمت میلگرد امروز در بازار مراجعه کنید.

انواع میلگرد هشترود

طبق خطوط تولید تعبیه شده در کارخانه فولاد هشترود دقیقی، امکان تولید میلگرد آجدار در دو استاندارد A2 و A3 فراهم است. فولاد A2 با دارا بودن میزان کم‌تری کربن نسبت به میلگرد A3 خواص مکانیکی متفاوتی را از خود نشان می‌دهد و برای کاربردهای با قابلیت مقاومت به بار کمتر، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طوری کلی با در نظر گرفتن فرهنگ ساخت و ساز در کشور عمده محصول فولادسازان دقیقی مربوط به فولاد هشترود، در استاندارد A3 است.

طبیعتاً با توجه به تفاوت خواص شیمیایی و ساختار دو استاندارد A2 و A3، قیمت میلگرد هشترود هم در این دو استاندارد متفاوت است اما در حالت کلی تابعی از قیمت شمش فولادی است.

برند حک شده روی میلگرد هشترود با استاندارد A3 شامل حروف FSDCT است. سه حرف نخست این برند مخفف فولاد سازان دقیقی است و دو حرف آخر نشان دهنده روش تولید فولاد در این مجتمع است که در ادامه در خصوص آن توضیحاتی ارائه خواهد شد.

شما می‌توانید در خصوص علائم حک شده روی میلگرد و کدهایی که برای معرفی استاندارد و روش تولید میلگرد استفاده می‌شود در وبلاگ ما اطلاعات جامعی کسب کنید.

میلگرد هشترود در سایزهای متنوعی تولید می‌شود اما میلگرد هشترود 14 و در سایزهای 16 و 18 را می‌توان پرمصرف‌ترین نوع این برند میلگرد در نظر گرفت. قیمت میلگرد هشترود سایز 14 و قیمت سایر سایزهای پرکاربرد را در وب‌سایت آیرومارت چک کنید. برای مشاهده سایر میلگردهای 14 هم صفحه قیمت میلگرد ۱۴ امروز آخرین اطلاعات این محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد.

روش تولید میلگرد هشترود

برای تولید تمامی میلگردهای فولادی از روش نورد گرم استفاده می‌شود. در این روش شمش فولادی پیش گرم شده طی چندین مرحله نورد تحت فشار بالای غلتک‌های نورد به ابعاد و هندسه مورد نظر می‌رسد. میلگردهای آجدار که به منظور مسلح کردن بتن تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند، یک هندسه آج منحصر به فرد هم دارند که در مراحل نورد توسط غلتک آج زن تعبیه می‌شود.

میلگرد A2 و A3 هر دو در دسته میلگردهای آجدار ساختمانی قرار می‌گیرند. میلگرد A2 با کد اختصاری J و میلگرد A3 با کد اختصاری C روی محصولات نشان داده می‌شوند. بنابراین حرف C روی میلگرد هشترود نشان‌دهنده استفاده از شمش فولادی با استاندارد A3 است که برای تولید این نوع میلگرد استفاده شده است.

اما پس از نورد میلگرد یا در هوای آزاد به آرامی خنک می‌شود که به این نوع میلگرد، میلگرد آلیاژی شده اطلاق می‌شود.

احتمالاً استفاده از این اصطلاح به دلیل هموژن بودن خواص و ریزساختار میلگرد در نتیجه سرد شدن آهسته است. چنان‌چه میلگرد نهایی به این شیوه تولید شده باشد، حرف اختصاری U در دو حرف آخر برند تجاری محصول مشاهده می‌شود.

اما میلگرد هشترود A3 کد اختصاری خود را با حروف CT به پایان می‌رساند. حرف T نشان‌دهنده خنک‌سازی میلگرد پس از نورد به کمک اسپری آب است. میلگرد پس از به پایان رساندن مراحل نورد وارد یک تونل اسپری آب می‌شود تا به ناگهان سرد شود.

این روش سرد کردن، باعث افزایش سختی و استحکام مکانیکی محصول می‌شود. میلگرد ترمکس علاوه بر سختی و استحکام سطحی در عمق خود ریز ساختاری نسبتاً درشت و نرم دارد و قرار گرفتن این دو ویژگی در کنار هم باعث عملکرد میلگرد درون بتن می‌شود.

بنابراین حروف CT روی میلگرد هشترود نشان دهنده استاندارد A3 و روش تولید ترمکس است. مانند تمامی محصولات فولادی این پارامترها هم روی قیمت میلگرد هشترود اثرگذار است.

خرید میلگرد هشترود

جهت خرید میلگرد این کارخانه لازم است سایز مورد نظر خود را بدانید. این محصول در سایزهای 8 تا 32 تولید می‌شود که این عدد نشان‌دهنده قطر میلگرد هشترود بر حسب میلی‌متر است. بنابراین بسته به کاربرد مورد نظر باید قطر مورد نظر میلگرد توسط طراحان پروژه تامین شود.

هم‌چنین با مشاوره رایگان از کارشناسان آیرومارت می‌توانید بهینه‌ترین کالای مورد نظر خود را سریع‌تر بیابید. علاوه بر سایز، وزن میلگرد هم اهمیت دارد که روی قیمت میلگرد هشترود اثرگذار است. وزن استاندارد میلگرد را مطابق با جدول اشتال میلگرد در دانشنامه آیرومارت مشاهده کنید.

وزن تولیدی در کارخانه‌های کوچک ممکن است از وزن استاندارد میلگرد کم‌تر باشد که برای دقیق کردن این موضوع هم می‌توانید با تماس تلفنی با کارشناسان ما از وزن میلگرد هشترود آگاهی پیدا کنید تا با در نظر گرفتن تمامی جوانب یک خرید با کیفیت را تجربه کنید.

هم‌چنین قیمت آنلاین میلگرد هشترود را می‌توانید روی وبسایت آیرومارت به همراه تغییرات لحظه‌ای مشاهده کنید.

پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) با دراختیار داشتن سیستم حمل و نقل و انبارهای امانی در سراسر ایران، قابلیت تامین آهن آلات شما را در همه جای ایران دارد.

آیرومارت قیمت روز میلگرد هشرود را در سایت و کانال تلگرام خود، اعلام می‌کند.

برای خرید میلگرد هشترود به صورت نقد و یا اعتباری می‌توانید با کارشناسان آیرومارت از طریق تلفن 02145306 مشورت کنید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

  1. سامان
   ۰۹ آذر ۱۴۰۱

   سلام. قیمتاتون نسبت به سایتای دیگه پایین تره. با توجه به قیمت دلار قیمتها به روز هستن؟

   • آیرومارت
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت بخیر. بله. تمامی قیمت‌ها به روز هستند. ما در تلاشیم تا بهترین قیمت میلگرد رو به شما عرضه کنیم.