قیمت میلگرد راد همدان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد راد همدان

شهرک صنعتی ویان – بلوار کارآفرینان جنوبی – بلوار توسعه

مجتمع فولاد راد همدان، انواع میلگرد را با تجهیزات مدرن خارجی تولید می‌کنند. میلگرد راد همدان کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای دارد. محبوبیت این محصول در بازار مقاطع فولادی، باعث استعلام روزانه قیمت میلگرد راد همدان شده است. در این صفحه از آیرومارت، قیمت میلگرد راد همدان امروز همراه با مشخصاتی مثل اندازه، وزن و استانداردهای مختلف محصول را مشاهده خواهید کرد. امکان سفارش اینترنتی یا تلفنی با مشاوره قبل از خرید نیز فراهم شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد راد همدان

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۱۰آجدار A2 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۲۰ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد راد همدان توسط کارخانه فولاد راد همدان و با تجهیزات مدرن خارجی تولید می‌شود. این نوع میلگرد کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای دارد و بین محصولات فولادی در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل قیمت میلگرد راد همدان به‌صورت لحظه‌ای و روزانه توسط مهندسان کشور استعلام می‌شود. قیمت روز میلگرد راد همدان براساس مشخصات فنی این محصول (سایز، ضخامت، استاندارد، وزن و طول) تعیین می‌شود. از‌این‌رو هنگام خرید میلگرد راد همدان باید به این مشخصات و هم‌چنین قیمت محصول توجه کرد.

مشخصات آرماتورهای شرکت راد همدان؛ بررسی محصولات براساس استاندارد

میلگردهای فولاد راد همدان با کیفیت مطلوب و در سبدی متنوع از نظر استاندارد و سایز عرضه می‌شوند. محصولات این کارخانه با استانداردهای A2 و A3 و در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی‌متر در بازار موجودند. سایز و استاندارد، از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت میلگرد همدان و سایر برندها مانند قیمت میلگرد شاهین بناب است.

میلگرد همدان به دو شکل شاخه‌ و کلاف به بازار عرضه می‌گردند که میلگرد‌های شاخه‌ای معمولا در دو طول ۶ و ۱۲ متر برش داده می‌شوند. اگر به نمودار قیمت میلگرد راد همدان نگاه کنید، نوسانات قیمت انواع مختلف این محصول را مشاهده خواهید کرد.

میلگرد A2؛ میلگرد آج‌دار (آج 340)

اولین عضو از خانواده میلگردهای آجدار با نماد A2 به فروش می‌رسد. این نوع میلگرد با آج‌های مارپیچ حک‌شده روی بدنه، استحکام و انعطاف‌پذیری مطلوبی دارد. در واقع آج ساده میلگرد A2 چسبندگی و استحکام مطلوبی برای بتن فراهم می‌کند.

این میلگرد نیمه‌سخت با استحکام تسلیم ۳۴۰ مگاپاسکال، فروش خوبی در بازار آهن آلات دارد. قیمت میلگرد راد همدان در استاندارد A2 هم‌چون قیمت امروز میلگرد اصفهان A2 ممکن است نوسانات بسیاری داشته باشد؛ بنابراین برای خرید، حتما نمودار قیمت میلگرد راد همدان را دقیق بررسی کنید.

میلگرد A3؛ آرماتورهای شرکت میلگرد راد همدان

هرچه مقدار کربن افزایش پیدا کند، سختی ميلگرد نیز ارتقا می‌یابد. به همین دلیل، ميلگرد A3 در گروه میلگردهای سخت قرار می‌گیرد. با آرماتوربندی این نوع میلگرد در بخش ستون‌ها، استحکام سازه بتنی در برابر نیروهای جانبی و زلزله افزایش پیدا می‌کند. تنش تسلیم و تنش کششی میلگرد در این استاندارد، به ترتیب ۴۰۰ و ۶۰۰ مگاپاسکال است. قیمت میلگرد راد با استاندارد A3 درست مثل قیمت لحظه ای میلگرد میانه تحت‌تأثیر عوامل مختلفی در نوسان است.

مراحل تولید آرماتور در شرکت فولاد راد همدان

معمولا هر کارخانه تولید‌کننده میلگرد استانداردهای مشخص و تجهیزات به‌خصوصی برای تولید این مقاطع فولادی دارد. از این رو قیمت میلگرد در هر کارخانه متفاوت بوده و نرخ مشخصی دارد. با‌توجه‌به این مسئله نرخ میلگرد راد همدان با قیمت میلگرد شاهرود متفاوت خواهد. به‌طورکلی، مراحل تولید میلگرد در کارخانه فولاد راد همدان را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • پیش گرم کردن
 • نورد میلگرد
 • خنک‌سازی
 • آج زنی
 • برشکاری
 • بندیل بندی

استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام دقیق مراحل تولید، موجب شده تا قیمت لحظه ای میلگرد راد همدان در بازار نسبت به کیفیت استثنایی محصول کاملاً مقرون‌به‌صرفه باشد.

نحوه بسته‌بندی میلگرد راد همدان با استفاده از بندیل و پلاک

بسته‌بندی خاص میلگرد با نام بندیل شناخته می‌شود. بندیل‌بندی میلگرد به این صورت است که میلگردهای چیده‌شده کنار هم توسط ورق‌هایی فلزی یا پلاستیکی محکم می‌شوند. در انتها، دو پلاک به هر بندیل متصل می‌شود و اطلاعات مربوط به میلگردها نظیر سایز و وزن هر بندیل روی این پلاک‌ها ثبت خواهد شد. بدین‌ترتیب قیمت میلگرد راد همدان با اطلاعات پلاک قابل‌استعلام خواهد بود.

به‌طورکلی هرچه در هر بندیل سایز میلگردها افزایش می‌یابد، از تعداد مقاطع کاسته می‌شود. این کار با هدف سهولت در حمل‌ونقل بندیل‌ها و ثابت نگه داشتن وزن بندی‌ها انجام می‌گیرد. به‌عنوان مثال هر بندیل میلگرد راد همدان سایز 14، شامل 313 شاخه می‌شود. معمولا هر بندیل میلگرد، در حدود ۲ تا ۵/۵ تن وزن دارد. البته بسته‌بندی میلگردها با‌توجه‌به به سایز و تولیدکننده متفاوت خواهد بود.

قیمت و وزن میلگرد راد همدان؛ دو عامل مهم در خرید آرماتور راد همدان

وزن میلگرد راد همدان تاثیری مستقیم بر قیمت این محصول دارد. برای مثال، قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان به دلیل اختلاف وزن با سایزهای دیگر تفاوت دارد. برای محاسبه وزن از جدول اشتال استفاده می‌شود. جدول اشتال، مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط با ابعاد میلگرد است که مطابق با آن، می‌توان به وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف از جمله کارخانه فولاد راد همدان پی برد و قیمت محصول را تخمین زد.

البته برای تخمین نهایی قیمت روز میلگرد راد همدان باید عوامل دیگر نظیر هزینه تولید، انبارداری، حمل‌ونقل و تامین انرژی را نیز در نظر گرفت. آیرومارت با ارائه جدول درج شده در ابتدای صفحه به مشتریان محترم کمک می‌کند تا استعلام قیمت میلگرد امروز راد همدان و خرید آن را بدون هیچ دردسری انجام دهند.

تشخیص میلگرد راد همدان بر‌اساس نماد اختصاصی

تشخیص میلگرد راد همدان در بازار راحت است چون نماد مخصوصی روی محصولات تولیدی حک می‌شود. تا چندی پیش، فولاد راد همدان برای شناختن محصول خود به مشتریان از نماد SRH (مخفف Steel Rad Hamedan) استفاده می‌کرد. پس از مدتی علامت حک‌شده روی میلگرد راد همدان به RAD CT تغییر پیدا کرده است.

این نمادها نه‌فقط موجب شناسایی سریع و راحت محصول می‌شوند، بلکه دست سودجویان را نیز از بازار کوتاه می‌کنند؛ بنابراین هنگام خرید باید به نماد حک شده روی میلگرد راد همدان توجه بسیاری داشته باشید. برای خرید میلگرد راد همدان اصل توصیه می‌شود حتما به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید.

شما می‌توانید از سایت آیرومارت میلگرد کارخانه فولاد راد همدان را در سایزهای مختلف و با قیمت روز بازار سفارش دهید. علاوه‌بر خرید اینترنتی این میلگرد، امکان بهره‌مندی از سایر خدمات مجموعه آیرومارت از جمله برشکاری نیز برای شما فراهم شده است.

در حال حاضر کارخانه میلگرد راد همدان، این مقاطع فولادی را در سایز 8 تا 32 میلی‌متر تولید می‌کند. در آیرومارت آرماتورهای این کارخانه در انواع سایز و استاندارد عرضه می‌شوند.

این کارخانه از استاندارد DIN برای ساخت محصولات استفاده می‌کند. ذکر این نکته که راد همدان توانسته استاندارد ملی SNSO3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را دریافت کند، به‌خوبی نشان‌دهنده میزان کیفیت محصولات این مجموعه است.

مجموعه آیرومارت، تناژ مورد نیاز شما از میلگرد راد همدان را در تعداد شاخه‌های به شما عرضه می‌کند.

نظرات کاربران

  1. احمد ۰۹ آذر ۱۴۰۱

   معروفترین میلگرد راد همدان کدوم نوعشه؟

   • آیرومارت ۱۰ آذر ۱۴۰۱

    سلام. تمامی انواع میلگرد راد همدان از بهترین میلگردهای کشور محسوب می‌شوند.