قیمت میلگرد راد همدان

قیمت روز میلگرد راد همدان

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 8 آجدار A2 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 10آجدار A2 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 12 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

مشخصات میلگرد همدان کارخانه فولاد راد

میلگرد فولاد راد همدان با کیفیت مطلوب و در سبدی متنوع از نظر استاندارد و سایز عرضه می‌شود. میلگرد همدان به دو شکل شاخه‌ و کلاف در بازار موجود است و میلگرد‌های شاخه‌ای معمولا در دو طول ۶ و ۱۲ متر برش داده شده‌اند.

محصولات این کارخانه با استانداردهای A2 و A3 و در سایزهای ۸ تا ۲۸ میلی‌متر در بازار موجودند. سایز و استاندارد، از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد راد همدان و سایر برندها مانند قیمت میلگرد شاهین بناب است. اگر نمودار قیمت میلگرد همدان را بررسی کنید، نوسانات قیمت انواع مختلف این محصول را مشاهده خواهید کرد.

بررسی وزن میلگرد راد همدان بر‌اساس جدول وزن اشتال

آرماتورهای تولیدشده توسط مجتمع فولاد راد همدان را می‌توان سبک‌ترین نوع میلگردها در بازار معرفی کرد. این میلگرد‌ها در عین سبک وزن بودن درجه‌کیفی بالایی دارند؛ زیرا بهره‌گیری از تجهیزات مدرن خارجی تولید شده‌اند.

وزن این میلگردها با‌توجه‌به سایز هر محصول متفاوت خواهد بود و تفاوت کمی نیز با جدول اشتال دارند.
به‌عنوان مثال وزن میلگرد 8 در جدول وزن میلگرد راد همدان 4.3 کیلوگرم است؛ درحالی‌که مقدار استاندارد جدول اشتال 5 کیلوگرم را نشان می‌دهد. بااین‌حال، سبک بودن شاخه‌ها به معنای کیفیت پایین آن‌ها نیست و استانداردهای تولید راد همدان مانع از کاهش مقاومت و کیفیت محصول می‌شوند.

در جدول زیر، می‌توانید وزن میلگرد راد همدان در سایزهای مختلف را مشاهده نمایید:

وزن میلگرد راد همدان
سایز وزن هر شاخه (کیلوگرم)
8 4.3
10 6.2
12 9.5
14 13.5
16 17.5
18 2.5
20 27
22 31
25 42
28 55

قیمت میلگرد راد همدان، با در نظر داشتن وزن آن برای هر شاخه متفاوت است. بدیهی است که هر چه وزن افزایش یابد، قیمت میلگرد راد همدان برای هر شاخه نیز افزایش می‌یابد.

انواع میلگرد کارخانه فولاد راد همدان بر‌اساس استانداردهای مختلف

میلگردهای راد همدان در انواع مختلفی (A2 و A3) تولید می‌شوند و کلیه این محصولات بر‌اساس استاندارد استاندارد DIN ساخته شده‌اند. ضمن اینکه مجتمع فولاد راد همدان توانسته است استاندارد ملی SNSO3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را نیز دریافت کند؛ به همین دلیل می‌توان گفت کیفیت میلگرد راد همدان در سطح بسیار بالایی قرار دارد. بهترین قیمت میلگرد راد همدان به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین میلگردها در بازار را می‌توانید از آیرومارت استعلام بگیرید.

میلگرد آجدار A2 راد همدان (آج 340)

اولین عضو از خانواده میلگردهای آجدار کارخانه فولاد راد همدان با نماد A2 به فروش می‌رسد. این نوع میلگرد با آج‌های مارپیچ حک‌شده روی بدنه، استحکام و انعطاف‌پذیری مطلوبی دارد. در واقع آج ساده میلگرد A2 چسبندگی و استحکام مطلوبی برای بتن فراهم می‌کند.

این میلگرد نیمه‌سخت با استحکام تسلیم ۳۴۰ مگاپاسکال، فروش خوبی در بازار آهن‌آلات دارد. قیمت میلگرد راد همدان در استاندارد A2 همچون قیمت امروز میلگرد اصفهان A2 ممکن است نوسانات بسیاری داشته باشد؛ بنابراین برای خرید، حتما قیمت میلگرد راد همدان امروز را به دقت بررسی کنید.

آرماتور A3 شرکت میلگرد راد همدان

ميلگرد A3 در گروه میلگردهای سخت مجتمع فولاد راد همدان قرار می‌گیرد، زیرا مقدار کربن بیشتری نسبت به سایر میلگردها دارد. این نوع میلگرد در ستون‌های ساختمان به‌منظور افزایش استحکام سازه بتنی در برابر نیروهای جانبی و زلزله مورد ‌استفاده قرار می‌گیرد.

تنش تسلیم و تنش کششی میلگرد همدان A3، به ترتیب ۴۰۰ و ۶۰۰ مگاپاسکال است. قیمت میلگرد همدان با استاندارد A3 درست مثل قیمت لحظه ای میلگرد میانه تحت تاثیر عوامل مختلفی در نوسان است.

آشنایی با مهم‌ترین کاربردهای میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان یک نوع محصول فولادی است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در پروژه‌های مختلف و صنایع متعددی به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای میلگرد راد همدان اشاره خواهیم کرد:

 • سازه‌های فلزی و بتنی
 • ساختارهای صنعتی
 • ماشین‌آلات و تجهیزات
 • اتصالات و قطعات سازه‌های فلزی
 • صنایع خودروسازی
 • مبلمان و تجهیزات دکوراتیو

با‌توجه‌به موارد فوق، میلگرد راد همدان به‌عنوان یک محصول فولادی چند‌منظوره، در صنایع گوناگون شناخته می‌شود.

مراحل تولید آرماتور در شرکت فولاد راد همدان

معمولا هر کارخانه تولید‌کننده میلگرد، استانداردهای مشخص و تجهیزات به‌خصوصی برای تولید این مقاطع فولادی دارد. از این‌رو قیمت میلگرد در هر کارخانه متفاوت بوده و نرخ مشخصی دارد. با‌توجه‌به این مسئله، نرخ قیمت میلگرد همدان با نرخ قیمت میلگرد شاهرود متفاوت خواهد.

به‌طورکلی، مراحل تولید میلگرد در کارخانه فولاد راد همدان را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • پیش گرم کردن
 • نورد میلگرد
 • خنک‌سازی
 • آج زنی
 • برشکاری
 • بندیل‌بندی

استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام دقیق مراحل تولید، موجب شده تا قیمت میلگرد راد همدان امروز در بازار نسبت به کیفیت استثنایی آن کاملا مقرون‌به‌صرفه باشد.

نحوه بسته‌بندی میلگرد کارخانه فولاد راد همدان با استفاده از بندیل و پلاک

بسته‌بندی خاص میلگرد را با نام بندیل می‌شناسند. بندیل‌بندی میلگرد به این صورت است که میلگردهای چیده‌شده کنار هم توسط ورق‌هایی فلزی یا پلاستیکی محکم می‌شوند. در انتها، دو پلاک به هر بندیل متصل شده و اطلاعات مربوط به میلگردها نظیر سایز و وزن هر بندیل روی این پلاک‌ها ثبت خواهد شد. بدین‌ترتیب قیمت میلگرد راد همدان با اطلاعات پلاک قابل‌استعلام خواهد بود.

به‌طورکلی، در هر بندیل هرچه سایز میلگردها افزایش می‌یابد، از تعداد مقاطع کاسته می‌شود. این کار با هدف سهولت در حمل‌ونقل بندیل‌ها و ثابت نگه داشتن وزن‌بندی‌ها صورت می‌گیرد. به‌عنوان مثال هر بندیل میلگرد راد همدان سایز 14، شامل 313 شاخه می‌شود.

معمولا هر بندیل میلگرد با‌توجه‌به سایز آن، در حدود ۲ تا ۵/۵ تن وزن دارد. البته بسته‌بندی میلگردها بر اساس سایز و کارخانه تولیدکننده متفاوت خواهد بود.

عوامل مهم در تعیین قیمت روز میلگرد راد همدان

وزن هر شاخه میلگرد راد همدان تاثیری مستقیم بر قیمت این محصول دارد. برای مثال، قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان به دلیل اختلاف وزن با سایزهای دیگر متفاوت است. برای محاسبه وزن از جدول اشتال استفاده می‌شود.

جدول اشتال، مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط با ابعاد میلگرد است که مطابق با آن، می‌توان به وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف از جمله کارخانه فولاد راد همدان پی برد و قیمت محصول را تخمین زد.

البته برای تخمین نهایی قیمت میلگرد راد همدان امروز باید عوامل دیگر نظیر هزینه تولید، انبارداری، حمل‌ونقل و تامین انرژی را نیز در نظر گرفت. آیرومارت با ارائه جدول درج‌شده در ابتدای صفحه، به مشتریان محترم کمک می‌کند تا استعلام قیمت میلگرد راد همدان امروز و خرید آن را بدون هیچ دردسری انجام دهند.

راهنمای خرید میلگرد راد همدان و معرفی مهم‌ترین نکات آن

به‌منظور خرید میلگرد همدان باید نکات مهمی را مدنظر قرار دهید. اصلی‌ترین نکته توجه به اصالت و کیفیت محصول است. تشخیص میلگرد راد همدان در بازار آسان است، چون نماد مخصوصی روی محصولات تولیدی حک می‌شود.

تا چندی پیش، فولاد راد همدان برای شناختن محصول خود به مشتریان از نماد SRH (مخفف Steel Rad Hamedan) استفاده می‌کرد. پس از مدتی علامت حک‌شده روی میلگرد راد همدان به RAD CT تغییر یافت.

این نمادها نه‌تنها موجب شناسایی سریع و راحت محصول می‌شوند، بلکه دست سودجویان را نیز از بازار کوتاه می‌کنند؛ بنابراین هنگام خرید باید به نماد حک‌شده روی میلگرد راد همدان توجه داشته باشید. برای خرید میلگرد راد همدان اصل توصیه می‌شود حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید.

شما می‌توانید از وبسایت آیرومارت، میلگرد کارخانه فولاد راد همدان را در سایزهای مختلف و با قیمت روز بازار سفارش دهید. علاوه‌بر خرید اینترنتی، امکان بهره‌مندی از سایر خدمات مجموعه آیرومارت از جمله برشکاری نیز برای شما فراهم شده است. چنانچه قصد استعلام قیمت میلگرد راد همدان امروز و دریافت مشاوره با کارشناسان آیرومارت را دارید، از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. احمد
  آذر ۹, ۱۴۰۱ ۱۰:۳۱
  معروفترین میلگرد راد همدان کدوم نوعشه؟
  1. آیرومارت
   آذر ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۵:۵۸
   سلام. تمامی انواع میلگرد راد همدان از بهترین میلگردهای کشور محسوب می‌شوند.
1 میلگردهای در شرکت راد همدان در چه سایزهایی تولید می‌شوند؟

در حال حاضر کارخانه میلگرد راد همدان، این مقاطع فولادی را در سایز 8 تا 32 میلی‌متر تولید می‌کند. در آیرومارت آرماتورهای این کارخانه در انواع سایز و استاندارد عرضه می‌شوند.

2 استاندارد میلگردهای کارخانه راد همدان چیست؟

این کارخانه از استاندارد DIN برای ساخت محصولات استفاده می‌کند. ذکر این نکته که راد همدان توانسته استاندارد ملی SNSO3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را دریافت کند، به‌خوبی نشان‌دهنده میزان کیفیت محصولات این مجموعه است.

3 فروش میلگرد راد همدان در آیرومارت به صورت شاخه‌ای انجام می‌‌شود؟

مجموعه آیرومارت، تناژ مورد نیاز شما از میلگرد راد همدان را در تعداد شاخه‌های به شما عرضه می‌کند.

021-45306

با شما تماس میگیریم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

بازه زمانی مورد نظر جهت تماس
مشاوره در ساعات کاری 021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.