قیمت میلگرد راد همدان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد راد همدان

شهرک صنعتی ویان – بلوار کارآفرینان جنوبی – بلوار توسعه

مجتمع فولاد راد همدان، انواع میلگرد را با تجهیزات مدرن خارجی تولید می‌کنند. میلگرد راد همدان کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای دارد. محبوبیت این محصول در بازار مقاطع فولادی، باعث استعلام روزانه قیمت میلگرد راد همدان شده است. در این صفحه از آیرومارت، قیمت میلگرد راد همدان امروز همراه با مشخصاتی مثل اندازه، وزن و استانداردهای مختلف محصول را مشاهده خواهید کرد. امکان سفارش اینترنتی یا تلفنی با مشاوره قبل از خرید نیز فراهم شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد راد همدان

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۴,۹۵۰
۲۷,۱۹۶
میلگرد ۱۰آجدار A2 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۴,۶۸۰
۲۶,۹۰۱
میلگرد ۱۲ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۴,۰۸۵
۲۶,۲۵۳
میلگرد ۱۴ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۰۰
۲۶,۰۵۱
میلگرد ۱۶ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۰۰
۲۶,۰۵۱
میلگرد ۱۸ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۰۰
۲۶,۰۵۱
میلگرد ۲۰ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۰۰
۲۶,۰۵۱
میلگرد ۲۲ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۰۰
۲۶,۰۵۱
میلگرد ۲۵ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۵۰
۲۶,۱۰۶
میلگرد ۲۸ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۹۵۰
۲۶,۱۰۶
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد راد همدان، محصول تولیدی شرکت فولاد با همین نام است و از کالاهای پرمتقاضی بازار محسوب می‌شود. تنوع برند و کیفیت‌ میلگردهای بازار، موجب شده تا اگر آگاهی لازم را در هنگام خرید این محصول نداشته باشید، دچار سردرگمی شوید. به‌همین‌دلیل در این مطلب به معرفی کامل برند همدانی تولید میلگرد در ایران پرداخته‌ایم. در ادامه همراهتان هستیم تا با انواع محصولات راد همدان، جدول وزن و عوامل مؤثر روی قیمت روز میلگرد راد همدان آشنا شوید.

کارخانه میلگرد راد همدان، تولیدکننده انواع گوناگون مقطع فلزی

مجتمع فولاد راد همدان به تولید انواع میلگرد با استاندارد روسی مشغول است. محصولات کارخانه میلگرد راد همدان با استانداردهای A1، A2، A3 و A4 در سایزهای ۸ تا ۳۲، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. سایز و استاندارد، از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت میلگرد همدان محسوب می‌شوند.

میلگرد همدان به دو شکل شاخه‌ و کلاف به بازار عرضه می‌شود. میلگرد‌های شاخه‌ای معمولا در دو طول ۶ و ۱۲ متر برش داده می‌شوند. قیمت میله گرد به هر دو صورت شاخه‌ای و وزنی در آیرومارت قابل مشاهده است. در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با کارخانه، تلفن میلگرد راد همدان را از کارشناسان آیرومارت دریافت کنید.

انواع میلگرد راد همدان؛ بررسی محصولات از نظر استاندارد

میلگردهای فولاد راد همدان با کیفیت مطلوب و در سبدی متنوع از نظر استاندارد و سایز عرضه می‌شوند. اگر به نمودار قیمت میلگرد راد همدان نگاه کنید، انواع مختلف این محصول را مشاهده خواهید کرد. در ادامه با استانداردهای محصولات این کارخانه بیشتر آشنا خواهید شد.

میلگرد A1؛ محصولات انعطاف‌پذیر راد همدان

میلگرد A1 به عنوان میلگرد ساده در بازار شناخته می‌شود چون ظاهری ساده و بدون آج دارد. به‌دلیل کم بودن مقدار کربن در ميلگرد ساده، این محصول از نوع آجدار نرم‌تر است و استحکام تسلیم و کششی کمتری دارد. برخلاف انتظار، قیمت میلگرد راد در نوع ساده از آجدار کمتر نیست. اگرچه میلگرد A1 تولید ساده‌تری در مقایسه با آجدار دارد ولی به دلیل کم بودن تقاضا و تولید محدود، قیمتش گران‌تر است. چنین حالتی شاید برای قیمت امروز میلگرد اصفهان نیز رخ بدهد.

میلگرد A2؛ میلگرد آج‌دار با قابلیت چسبندگی به بتن

اولین عضو از خانواده میلگردهای آجدار با نماد A2 به فروش می‌رسد. این نوع میلگرد با آج‌های مارپیچ حک‌شده روی بدنه، از استحکام بالاتری نسبت به A1 برخوردار است. در واقع آج ساده میلگرد A2 چسبندگی و استحکام مطلوبی برای بتن فراهم می‌کند. این میلگرد نیمه‌سخت با استحکام تسلیم ۳۴۰ مگاپاسکال، فروش خوبی در بازار آهن آلات دارد. قیمت و وزن میلگرد راد همدان از نوع A2 در آیرومارت قابل مشاهده است.

میلگرد A3؛ مقطع فولادی سخت راد همدان

هرچه مقدار کربن افزایش پیدا کند، استحکام ميلگرد نیز ارتقا می‌یابد. به همین دلیل، ميلگرد A3 در گروه سخت قرار می‌گیرد. با آرماتوربندی این نوع میلگرد در بخش ستون‌ها، استحکام سازه بتنی در برابر نیروهای جانبی و زلزله افزایش پیدا می‌کند. تنش تسلیم و تنش کششی ميلگرد در این استاندارد، به ترتیب ۴۰۰ و ۶۰۰ مگاپاسکال است. قیمت میلگرد راد با استاندارد A3 درست مثل قیمت لحظه ای میلگرد میانه تحت‌تأثیر عوامل مختلف در نوسان است.

میلگرد A4؛ مستحکم‌ترین مقطع تولیدی راد همدان

همان‌طورکه با افزایش شماره استانداردها، مقاومت افزایش پیدا می‌کند، بیشترین استحکام میلگرد در استاندارد روسی به میلگرد A4 تعلق دارد. اما توجه کنید که این افزایش استحکام موجب ضعیف شدن مقاومت به ضربه نیز می‌شود. امروزه برای تولید میلگرد A4 از سیستم ترمکس استفاده می‌کنند. قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان از نوع A4 در نمودار قابل مشاهده است.

شناسایی میلگرد راد همدان در بازار آهن‌آلات؛ کاربرد نماد اختصاصی

تشخیص میلگرد راد همدان در بازار راحت است چون نماد مخصوصی روی محصولات تولیدی حک می‌شود. تا چندی پیش، فولاد راد همدان برای شناختن محصول خود به مشتریان از نماد SRH که مخفف Steel Rad Hamedan استفاده می‌کرد. علامت حک‌شده روی میلگرد راد همدان به RAD CT تغییر پیدا کرده است.

این نمادها نه‌فقط موجب شناسایی سریع و راحت محصول می‌شوند، بلکه دست سودجویان را نیز از بازار کوتاه می‌کنند. پس از استعلام قیمت میلگرد راد همدان به روز و تصمیم‌گیری برای خرید، وجود این نماد روی محصول را چک کنید.

مراحل تولید میلگرد راد همدان؛ فرآیندهای مختلف برای ساخت

تجهیزات و مراحل خط تولید روی مخارج تولید مقاطع فولادی تأثیر دارند. برای مثال، قیمت میلگرد شاهین بناب نیز به فناوری‌های تولید وابسته است. در حالت کلی، مراحل تولید میلگرد را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • پیش گرم کردن
 • نورد میلگرد
 • خنک‌سازی
 • آج زنی
 • برشکاری
 • بندیل بندی

استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام دقیق مراحل تولید، موجب شده تا قیمت میلگرد راد همدان در بازار نسبت به کیفیت استثنایی محصول کاملاً مقرون‌به‌صرفه باشد.

نحوه بسته‌بندی میلگرد راد همدان، استفاده از بندیل و پلاک

برای انتقال راحت و بهتر میلگرد، باید آن را بسته‌بندی کرد. بسته‌بندی خاص میلگرد با نام بندیل شناخته می‌شود. بندیل‌بندی مقاطع به این صورت است که میلگردهای چیده‌شده کنار هم توسط ورق‌هایی فلزی یا پلاستیکی محکم می‌شوند. در انتها، دو پلاک به هر بندیل متصل می‌شود و اطلاعات مربوط به میلگردها نظیر سایز و وزن هر بندیل بر روی این پلاک‌ها ثبت می‌گردد. قیمت میلگرد راد همدان با اطلاعات پلاک استعلام می‌شود

به‌طورکلی در هر بندیل هرچه سایز میلگردها افزایش می‌یابد، از تعداد مقاطع کاسته می‌شود. این کار با هدف سهولت در حمل و نقل بندیل‌ها و ثابت نگه داشتن وزن بندی‌ها انجام می‌گیرد. به‌طورمثال هر بندیل میلگرد راد همدان سایز 14، شامل 313 شاخه می‌شود. معمولا هر بندیل میلگرد، در حدود ۲ تا ۵/۵ تن وزن دارد. البته، بسته‌بندی میلگردها بسته به سایز و تولیدکننده متفاوت خواهد بود. فروش میلگرد راد همدان در هر دو حالت شاخه‌ای و بندیلی، توسط بازرگانی فولاد آیرومارت انجام می‌شود.

جدول وزن، راهی برای برآورد قیمت میلگرد راد

علاوه‌بر کسب اطلاع از قیمت روز میلگرد راد همدان، باید به وزن نیز باید توجه ویژه‌ای شود. وزن، به دلیل تاثیر مستقیمی که بر قیمت میلگرد، حائز اهمیت است. برای مثال، قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان به‌خاطر اختلاف وزن با سایزهای دیگر تفاوت دارد. برای محاسبه وزن از جدول اشتال استفاده می‌شود. جدول اشتال، مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط با ابعاد میلگرد است که مطابق با آن، می‌توان به وزن میلگرد پی برد و قیمت را تخمین زد. تخمین وزن میلگرد ۱۴ راد همدان و قیمت محصول با جدول اشتال راحت است.

قیمت میلگرد راد همدان؛ تأثیر عوامل مختلف روی عرضه محصولات

قیمت میلگرد راد همدان بر پایه ماده اولیه تعیین می‌شود. تولید، تهیه و نگهداری شمش اولیه هزینه‌های زیادی دارد. برخی از کارخانه‌ها با در اختیار گرفتن تولید شمش، هزینه‌های تولیدی را کنترل می‌کنند. با وجود آنکه قیمت میلگرد راد همدان به ماده اولیه وابسته است، ولی عوامل دیگر نیز بر قیمت‌گذاری تاثیر دارند. این اثرگذاری را می‌توان روی قیمت میلگرد شاهرود نیز مشاهده کرد.

هزینه تولید، انبارداری، حمل‌ونقل و تأمین انرژی، به صورت مستقیم و غیرمستقیم روی قیمت محصول تأثیر دارند. در استعلام قیمت میلگرد راد همدان هیچ‌گاه نباید از اثر نوسانات دلار و شرایط سیاسی غافل شد. همچنین گرانی و بلاتکلیفی بی‌سابقه در بازار آهن آلات، شرایط جدیدی را برای خریداران به وجود آورد و موجب سردرگمی شد. آیرومارت به مشتریان محترم کمک می‌کند تا استعلام قیمت روز میلگرد راد همدان و خرید را بدون هیچ دردسری انجام بدهند.

قیمت میلگرد ۱۴ راد همدان؛ محصول محبوب بازار

با وجود طیف گسترده‌ای که برای سایز مقاطع کارخانه همدانی وجود دارد، میلگرد ۱۴ راد همدان تقاضای بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است. این میلگرد، کاربرد گسترده‌ای در آرماتوربندی دارد. به دلیل حجم بالای مصرف میلگرد سایز 14 در سازه‌های بتنی، قیمت میلگرد ۱۴ همدان بر قیمت ساختمان تاثیرگذار است. با استفاده از جدول اشتال، قادر به بررسی وزن میلگرد ۱۴ راد همدان خواهید بود.

راهنمای خرید میلگرد راد همدان

برای خرید میلگرد راد همدان و سایر مقاطع فولادی از آیرومارت، فقط کافیست از طریق تلفن، حضوری و آنلاین، با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید. در هرکدام از این روش‌ها، یا باید به نشانی تهران، نلسون ماندلا، تابان غربی، پلاک 36 مراجعه کنید و یا اینکه با شماره 45306-021 تماس بگیرید. برای خرید اینترنتی نیز پس از مراجعه به صفحه لیست قیمت میلگرد راد همدان در وبسایت آیرومارت، می‌توانید فیلترهای مربوط به مشخصات کالای مورد نظرتان را از نظر سایز و استاندارد، اعمال کنید.

سپس روی گزینه خرید، کلیک نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که برای طی کردن مراحل ثبت سفارش، باید در سایت، ثبت نام کنید که این مرحله، به راحتی و تنها با وارد کردن نام و شماره تلفن شما انجام خواهد شد. پس از ثبت سفارش اولیه، کارشناسان فروش میلگرد آیرومارت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا مراحل بعدی خرید شما را پیگیری نمایند.

بهره‌مندی از مزایای فوق‌العاده با خرید میلگرد راد همدان از آیرومارت

در این مطلب، سعی کردیم تا اطلاعات کاملی درباره میلگرد راد همدان ارائه دهیم. این محصول به‌علت تنوع در استحکام و انعطاف‌پذیری، محبوبیت زیادی در بازار دارد. قیمت میلگرد فولاد راد همدان تحت‌تأثیر عوامل متعدد است. استعلام قیمت پیش از خرید می‌تواند در هزینه‌های نهایی پروژه تأثیر بگذارد. کارشناسان آیرومارت با مشاوره خرید، مناسب‌ترین نوع مقطع موردنیازتان را با بهترین قیمت تعیین می‌کنند. از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از آیرومارت، امکان رویت بار در مبدا است. همچنین برای نگهداری بار می‌توانید از انبار این مجموعه استفاده کنید.

از دیگر مزایای خرید از آیرومارت می‌توان به خرید اعتباری یا LC اشاره کرد. در این روش، شما می‌توانید خرید خود را انجام داده و چند ماه بعد، مبلغ معامله را تسویه نمایید. آیرومارت به شما این امکان را می‌دهد تا در کنار خرید میلگرد راد همدان از خدمات مجموعه نیز بهره‌مند شوید. خدمات برشکاری، رزوه کاری، گالوانیزه و خمکاری، از جمله فعالیت‌های جانبی است که بر روی کالای خریداری شده، قابل انجام بوده و با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌شود. کارشناسان آیرومارت برای پاسخگویی به هرگونه سؤال و همچنین سفارش تلفنی از طریق خط تلفن 45306-021 همراهتان هستند.

میلگرد راد همدان در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر در بازار موجود است و شما می‌توانید تمامی این سایزها را از بازرگانی فولاد آیرومارت خریداری نمایید.

بله، سایزکردن میلگرد و هر نوع خدمات در رابطه با مقطع میلگرد با بهترین کیفیت، توسط آیرومارت قابل ارائه است.

در خرید اعتباری یا LC میلگرد، تسویه می‌تواند 3، 6، 9 و یا 12 ماهه باشد. برای دانستن جزئیات بیشتر در این رابطه، با شماره 02145306 تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

نظرات کاربران

  1. احمد
   ۰۹ آذر ۱۴۰۱

   معروفترین میلگرد راد همدان کدوم نوعشه؟

   • آیرومارت
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱

    سلام. تمامی انواع میلگرد راد همدان از بهترین میلگردهای کشور محسوب می‌شوند.