فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد بافق یزد
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد بافق یزد

یزد، بافق، جنب سنگ آهن چغارت

قیمت میلگرد بافق یزد را در آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. مجتمع فولاد بافق یزد، انواع میلگرد را با تجهیزات مدرن و به‌روز تولید و روانه بازار می‌کند. میلگرد بافق یزد از کیفیت مطلوبی برخوردار است. کاربرد و محبوبیت این محصول در بازار ایران، باعث استعلام قیمت روز میلگرد بافق یزد شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد بافق امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۳,۳۰۰
۲۵,۳۹۷
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۳,۱۱۰
۲۵,۱۹۰
میلگرد ۱۴ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۲,۱۰۰
۲۴,۰۸۹
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۲,۱۰۰
۲۴,۰۸۹
میلگرد ۱۸ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۲۰ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۲۲ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۲۵ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۲۸ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۳۲ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ۸ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۵,۱۳۰
۲۷,۳۹۲
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد بافق یزد، محصول کارخانه فولاد بافق یزد است؛ این مجموعه فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. با این‌که زمان زیادی از شروع فعالیت کارخانه فولاد بافق یزد نمی‌گذرد، این مجموعه به‌خوبی جای خود را در بین برند‌های برتر کشور باز کرده و متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.
کیفیت بالای میلگرد تولیدی فولاد بافق و همچنین کاربرد زیاد آن در صنعت ساختمان‌سازی موجب شده تا استعلام قیمت روز میلگرد بافق یزد، اهمیت بالایی داشته باشد.

راهنمای خرید میلگرد بافق یزد

برای خرید میلگرد بافق یزد از آیرومارت، سه‌راه خرید آنلاین، حضوری و تلفنی را پیش رو دارید که بسته به شرایطتان، می‌توانید هرکدام را انتخاب نمایید. در خرید تلفنی، فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید و با کارشناسان فروش میلگرد آیرومارت، گفتگو نمایید.

استعلام قیمت روز میلگرد بافق یزد

برای استعلام قیمت میلگرد یزد به روز از راه‌های مختلفی می‌توانید اقدام کنید. یکی از راحت‌ترین روش‌ها، استعلام قیمت، به‌صورت آنلاین است. البته باید در نظر داشته باشید که منبعی کاملاً به‌روز را انتخاب نمایید. وب‌سایت و تلگرام آیرومارت، قیمت میلگرد بافق یزد در هر برند و سایزی را به‌روزرسانی می‌کند و در دسترس شما قرار می‌دهد.

چنانچه نیاز داشتید تا از آخرین قیمت میلگرد بافق یزد اطلاع یابید، تماس تلفنی با کارشناسان آیرومارت بهترین و دقیق‌ترین راه برای شما خواهد بود؛ علاوه‌بر میلگرد بافق، امکان خرید سایر میلگرد‌ها مانند میلگرد امیرکبیر نیز در سایت آیرومارت وجود دارد.

سایزهای میلگرد بافق موجود در بازار

میلگرد بافق یزد در محدوده سایزی 8 تا 32 میلی‌متر در بازار موجود است. در سایزهای کمتر از 15 میلی‌متر، معمولاً به‌صورت کلاف و در سایزهای بالاتر، به‌صورت شاخه‌ای به فروش می‌رسد. پرتقاضاترین سایزهای میلگرد بافق یزد شامل سایزهای 14، 16 و 18 می‌شود. در بین انواع میلگرد این کارخانه، قیمت میلگرد ۱۶ ، 12 و 14 بافق یزد تقاضای بیشتری دارد. قیمت میلگرد 14 بافق یزد و سایر سایزها در این صفحه قابل استعلام است. قیمت تمام سایزهای میلگرد بافق را علاوه‌بر سایت می‌توانید در کانال تلگرامی آیرومارت هم مشاهده کنید.

استاندارد تولید میلگرد‌های کارخانه بافق یزد

میلگردهای تولیدشده توسط کارخانه بافق معمولاً در استاندارد A3 است که اغلب برای آرماتوربندی و در ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. با بررسی نمودار قیمت میلگرد یزد به‌صورت روزانه خرید بهتری خواهید داشت.

روش شناسایی میلگرد بافق یزد نسبت به سایر میلگرد‌های موجود در بازار

در خرید میلگرد بافق یزد به‌صورت شاخه‌ای، باید توجه داشته باشید که روی هر شاخه از این میلگرد، عبارت BMISCO حک شده باشد. این عبارت نشان می‌دهد که دقیقاً شما محصول فولاد بافق را خریداری کرده‌اید.

گاهی اوقات ممکن است میلگرد از قسمتی برش بخورد که این عبارت نوشته شده باشد؛ در چنین حالتی امکان مشاهده عبارت به‌صورت کامل امکان‌پذیر نخواهد بود. در این مواقع تنها عامل تعیین‌کننده صحت بارتان، اعتبار فروشنده است. اعتبار فروشنده، تضمین بار شماست؛ بنابراین سعی کنید از تامین‌کننده‌ای معتبر محصولاتتان را خریداری کنید.

در صورت خرید میلگرد بافق یزد به‌صورت بندیلی و در تناژ بالا به پلاکی که به بندیل متصل است، توجه داشته باشید؛ این پلاک، شناسنامه محصول محسوب می‌شود و همه اطلاعات مورد‌نیاز از جمله نام کارخانه تولید‌کننده روی آن درج شده‌ است.

کیفیت میلگرد بافق یزد، هم‌پای بزرگ‌ترین برند‌های تولید‌کننده میلگرد ایران

کارخانه میلگرد بافق یزد در کنار کارخانه‌های اصفهان، نیشابور، میانه و …، از برندهای باکیفیت کالای میلگرد در بازار آهن محسوب می‌شود که متقاضیان زیادی نیز دارد؛ به همین دلیل است که استعلام بهترین قیمت میلگرد بافق یزد، برای بسیاری صنایع اهمیت زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت میلگرد اصفهان و برندهای دیگر کافیست به صفحه هرکدام در وب‌سایت آیرومارت مراجعه نمایید.

قیمت میلگرد یزد به روز را در آیرومارت مشاهده کنید

بازرگانی فولاد آیرومارت با سال‌ها تجربه در تامین مقاطع فولادی با تناژ بالا، توانسته خود را به‌عنوان یکی از معتبر‌ترین تأمین‌کنندگان آهن‌آلات در ایران معرفی کند. مجموعه آیرومات به‌عنوان تامین‌کننده‌ای معتبر در بازار آهن ایران، انواع آهن‌آلات را براساس سایز و برند‌های مختلف در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا با‌توجه‌به نیازی که دارند، آن‌ها را در هر تناژی که مد‌نظرشان است خریداری کنند.

امکان سفارشی‌سازی محصولات در آیرومارت وجود دارد؛ این مجموعه خدمات برش‌کاری، خمکاری و رزوه‌کاری را با توجه به نیاز مشتری انجام می‌دهد. موارد گفته شده فقط بخشی از خدمات آیرومارت به‌حساب می‌آید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت میلگرد بافق یزد و سایر برند‌ها همین‌ حالا با شماره‌تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان آیرومارت استفاده کنید.

علامت مشخصه حک شده روی میلگرد بافق یزد،  BMISCO که با دیدن این علامت، می‌توانید از اصالت بار خود اطمینان یابید.

گستره سایزی میلگرد بافق، از 8 تا 32 میلی‌متر را دربرمی‌گیرد که شما می‌توانید همه این سایزها را از آیرومارت خریداری کنید.

خرید هر تناژی از میلگرد بافق، به صورت اعتباری از آیرومارت امکان‌پذیر است و شما می‌توانید به صورت 3 ماهه، 6 ماهه و حتی یک ساله، برای پرداخت مبلغ خریدتان اقدام کنید.

نظرات کاربران

  1. جواد ۰۷ آذر ۱۴۰۱

   سلام وقت شما بخیر باشه. یه سوال داشتم میخواستم بدونم قیمت میلگرد a3 اصفهان و بافق خیلی باهم فرق داره و اینکه از بین این دوتا کیفیت کدومشون بهتر هست؟

   • آیرومارت ۰۸ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. قیمت میلگرد این دو برند بسیار به هم نزدیک هست. کیفیت هر دو بالاست اما در مجموع می‌تونیم میلگرد اصفهان رو باکیفیت‌تر بدونیم.