قیمت میلگرد آذر فولاد امین
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

آذربایجان شرقی، تیکمه داش، کیلومتر 12 جاده بستان آباد به میانه، جنب پست برق تیکمه داش

یکی از انواع مختلف میلگرد که در سبد فولادی بازار آهن ایران عرضه می‌شود، میلگرد آذر فولاد امین است. این محصول در بسیاری از پروژه‌های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دسترسی به قیمت روز میلگرد، گامی موثر در یک خرید حرفه‌ای است. لیست قیمت میلگرد آذر فولاد امین را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

ارزانترین قیمت میلگرد آذر فولاد امین

میلگرد ۱۴ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۴۰ تومان
آذر فولاد امین، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۴۰ تومان
آذر فولاد امین، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۴۰ تومان
آذر فولاد امین، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۲۰ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۴۰ تومان
آذر فولاد امین، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد آذر فولاد امین

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۷,۰۹۰
میلگرد ۱۰ آجدار A2 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۹۱۰
میلگرد ۱۲ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۹۱۰
میلگرد ۱۴ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۲۸ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۴۰

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

کارخانه میلگرد آذر فولاد امین

در سال 1390، مجموعه صنایع آذر فولاد امین در تیکمه داش استان آذربایجان شرقی تاسیس شد. این کارخانه به تولید انواع میلگرد آجدار با نماد A2 و A3 مشغول است. صنایع آذر فولاد امین با قابلیت تولید میلگرد از سایز 8 تا 32، سبدی کامل از میلگردهای آجدار ساختمانی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. میلگردهای این کارخانه عمدتا در بخش‌های مختلف سازه‌های ساختمانی کاربرد دارد.

راهنمای خرید میلگرد آذر فولاد امین

برای تهیه میلگرد آذر فولاد امین تیکمه داش در ابتدا باید به طور کامل با این محصول آشنا شوید. اطلاع از خصوصیات مکانیکی و ظاهری، شما را در انتخاب کالای اصل راهنمایی می‌کند. علاوه‌بر این به کمک این اطلاعات، بهتر می‌توانید میلگرد مورد نیاز خود را انتخاب کنید. پس از مرور مهم‌ترین نکات در خصوص خرید میلگرد آذر فولاد امین، با منبع تامین این کالا آَشنا خواهید.

استاندارد میلگرد

انتخاب استاندارد میلگرد آذر فولاد امین، به نوع کاربرد بستگی دارد. گرچه در بازار استانداردهای مختلفی از میلگرد A1 تا A4 به فروش می‌رسد، اما این مجموعه تنها دو میلگرد آجدار A2 و A3 را تولید می‌کند. به همین خاطر اگر به دنبال مفتول و میلگرد ساده هستید، استعلام قیمت میلگرد آذر فولاد امین برای شما بی‌نتیجه است. میلگرد A2 در مقایسه با میلگرد A3 قابلیت انعطاف بیشتری دارد. به همین دلیل محل مصرف این دو نوع میلگرد با هم متفاوت است.

سایز میلگرد

گرچه این واحد فولادسازی قابلیت تولید میلگرد از سایز 8 تا 32 را دارد، اما بیشتر تلاش خود را بر روی تولید سایزهای پر مصرف متمرکز کرده است. انتخاب سایز میلگرد با نوع کاربرد رابطه دارد. اگر قصد دارید میلگرد خود را خمکاری کرده و تغییر شکل دهید، سایزهای پایین برای شما مناسب خواهد بود. اگر به دنبال استحکام بیشتر هستید، میلگرد سایز بالا گزینه بهتری است.

حمل و نقل میلگرد

کارخانه صنایع آذر فولاد امین، در شمال شرقی ایران قرار دارد. توجه به موقعیت جغرافیایی کارخانه از دو نظر حائز اهمیت است؛ زمان تحویل کالا و هزینه حمل و نقل. بنابراین برای کنترل هزینه‌ها و زمان انجام پروژه، بهتر است به این مورد توجه کنید.

جدول وزن میلگرد آذر فولاد امین

وزن از مهم‌ترین مواردی است که بر تهیه و کاربرد میلگرد آذر فولاد امین تاثیر می‌گذارد. با افزایش سایز میلگرد، وزن و خواص مکانیکی این نوع کالا تغییر می‌کند. معمولا در صنعت ساخت ساز، با مصرف بیشتر سایزهای 14، 16 و 18 وزن سازه را کنترل می‌کنند.

برای اینکه بدانید وزن میلگرد آذر فولاد امین در هر سایز چه مقدار است، باید به جدول اشتال میلگرد مراجعه کنید. در این جدول علاوه بر وزن، دیگر مشخصات دیگر میلگرد نیز وجود دارد. از آنجا که میلگرد آذر فولاد کاملا منطبق با استاندارد اشتال تولید نمی‌شود، تفاوت وزن ناچیزی در این بین وجود خواهد داشت. به طور مثال میلگرد 16 آذر فولاد امین 18.13 کیلوگرم وزن دارد، در حالیکه طبق اشتال وزن میلگرد 16، 18.96 کیلوگرم است.

عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد آذر فولاد امین

کالاهای آهنی و غیر آهنی بساری در بازارهای مختلف معامله می‌شوند. بازار فولاد به دلیل تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی که بر بازارهای مصرف کننده می‌گذارد، بیش از بقیه مورد توجه قرار می‌گیرد. بازار میلگرد نیز به دلیل مصرف بالایی که صنایع مختلف دارد، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

نوسانات نرخ ارز، شرایط روز بازار، تحریم، سیاست‌های داخلی و خارجی و … تماما بر روند قیمت میلگرد امروز بازار تاثیر خواهند گذاشت. قیمت میلگرد آذر فولاد امین تیکمه داش نیز به واسطه دخالت چنین عواملی در طول هفته و سال، دستخوش تغییر و تحول می‌شود. این در حالی است که کالای تولیدی صنایع آذر فولاد با برندهای دیگر این محصول نیز در بازار ایران رقابت می‌کند.

خرید میلگرد آذر فولاد امین از آیرومارت

تا به اینجا به‌جز قیمت میلگرد شرکت آذر فولاد امین، درباره ویژگی‌ها و خصوصیات این کالا صحبت شد. توجه به موارد مطرح شده برای شما یک خرید مطمئن را رقم خواهد زد. آیرومارت (پیشرو صنعت نفت آسیا) با ارائه لیست قیمت میلگرد آذر فولاد امین امروز، مشتریان را یک قدم به تهیه راحت میلگرد مصرفی خود نزدیک می‌کند.

اما این مرحله پایان تعامل مشتریان با آیرومارت نیست. برای تهیه میلگرد مورد نیاز خود سه راه پیش روی شماست:

  • خرید آنلاین
  • خرید تلفنی
  • خرید حضوری

انتخاب و ثبت سفارش آنلاین مزایای بسیاری برای شما دارد. از کوتاه شدن زمان برای جستجوی کالا و سفارش تا پیگیری لحظه به لحظه فرایند خرید، مجموعه مزیت‌های خرید آنلاین برشمرده می‌شود. از طرفی در خرید تلفنی، امکان گفتگوی مستقیم با کارشناس فروش و بهره‌مندی از نظرات و راهنمایی‌های آ‌ن‌ها وجود دارد. اگر به خرید حضوری تمایل دارید، با حضور در دفتر آیرومارت علاوه بر صحبت پیرامون تهیه آهن آلات، امکان گپ و گفت بیشتر برای همکاری‌های بیشتر وجود خواهد داشت.

به طور کلی در هر مرحله از فرایند تهیه آهن‌آلات مصرفی خود هستید، به کمک چت آنلاین سایت و یا شماره تلفن 02145306 از نظرات و مشاوره‌های متخصصین آیرومارت بهره‌مند شوید.

خدمات آیرومارت

بعد از استعلام قیمت میلگرد آذر فولاد امین و تهیه این کالا، اگر به خدماتی چون خمکاری و یا جوشکاری احتیاج داشتید، آیرومارت را فراموش نکنید. ارائه انواع خدمات مورد نیاز میلگرد همچون انبارداری، رزوه کاری، گالوانیزاسیون و … بخش مهمی از فعالیت این مجموعه در بازار آهن محسوب می‌شود. برای آگاهی از شرایط و نحوه انجام این خدمات و اطلاع از قیمت لحظه‌ای میلگرد تمامی کارخانه‌ها مانند قیمت میلگرد میانه، بافق، نیشابور، اصفهان و …، با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید.

برای آگاهی از وزن میلگرد آذر فولاد امین در تمامی سایزها، از جدول اشتال آیرومارت کمک بگیرید.

آیرومارت جدول قیمت میلگرد آذر فولاد را روزانه در سایت iromart.com بروزرسانی می‌کند.

هزینه حمل و نقل میلگرد به فاصله مقصد از محل تامین و مقدار بار وابسته است.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ