قیمت تسمه آهنی

قیمت تسمه ماشینکاری

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد حالت انبار واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تسمه ماشینکاری ضخامت 8 میلیمتر و عرض 30 قیمت تسمه ماشینکاری 30×8 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 36691 40360
تسمه ماشینکاری ضخامت 12 میلیمتر عرض 30 قیمت تسمه ماشینکاری 30×12 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 38900 42790
تسمه ماشینکاری ضخامت 15 میلیمتر عرض 40 قیمت تسمه ماشینکاری 40×15 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 38900 42790
تسمه ماشینکاری ضخامت 20 میلیمتر عرض 60 قیمت تسمه ماشینکاری 60×20 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 38900 42790
تسمه ماشینکاری ضخامت 25 میلیمتر عرض 100 قیمت تسمه ماشینکاری 100×25 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 38900 42790
تسمه ماشینکاری ضخامت 30 میلیمتر عرض 100 قیمت تسمه ماشینکاری 100×30 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 38900 42790
تسمه ماشینکاری ضخامت 3 میلیمتر عرض 25 قیمت تسمه ماشینکاری 25×3 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 40273 44300
تسمه ماشینکاری ضخامت 4 میلیمتر عرض 25 قیمت تسمه ماشینکاری 25×4 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 40273 44300
تسمه ماشینکاری ضخامت 5 میلیمتر عرض 25 قیمت تسمه ماشینکاری 25×5 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 40273 44300
تسمه ماشینکاری ضخامت 6 میلیمتر عرض 30 قیمت تسمه ماشینکاری 30×6 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 40273 44300
تسمه ماشینکاری ضخامت 10 میلیمتر عرض 30 قیمت تسمه ماشینکاری 30×10 ماشینکاری تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 40409 44450

قیمت تسمه نوردی

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد حالت انبار واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تسمه نوردی ضخامت 20 میلیمتر عرض 50 قیمت تسمه نوردی 50×20 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 25091 27600
تسمه نوردی ضخامت 25 میلیمتر عرض 50 قیمت تسمه نوردی 50×25 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 25091 27600
تسمه نوردی ضخامت 10 میلیمتر عرض 20 قیمت تسمه نوردی 20×10 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 27818 30600
تسمه نوردی ضخامت 12 میلیمتر عرض 25 قیمت تسمه نوردی 25×12 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 27818 30600
تسمه نوردی ضخامت 15 میلیمتر عرض 30 قیمت تسمه نوردی 30×15 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 27818 30600
تسمه نوردی ضخامت 5 میلیمتر عرض 40 قیمت تسمه نوردی 40×5 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 27818 30600
تسمه نوردی ضخامت 8 میلیمتر عرض 20 قیمت تسمه نوردی 20×8 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 27818 30600
تسمه نوردی ضخامت 6 میلیمتر عرض 40 قیمت تسمه نوردی 40×6 نوردی تهران كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ 36691 40360

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

تسمه فلزی، پرکاربرد در انواع صنایع

تسمه آهنی، مقطعی فولادی با مشخصات شبیه به ورق سیاه اما با ابعاد متفاوت است که در انواع مختلف جنس و ضخامت تولید می‌شود. این مقاطع فلزی، در عین داشتن ضخامت و عرض پایین، توانایی تحمل بارهای سنگین کششی را دارند. تسمه های آهنی را معمولا از جنس ورق سیاه تولید می‌کنند. البته، امکان تولید آن از جنس گالوانیزه و استیل نیز وجود دارد که از این انواع در محیط‌های مرطوب که مقاومت به خوردگی بالا نیاز دارند، استفاده می‌شود.
به طور کلی، استفاده در بسته‌بندی و حمل و نقل، رایج‌ترین کاربرد انواع تسمه آهنی است. از همین رو، قیمت تسمه را در انواع صنایع می‌توان مهم دانست. انواع تسمه فلزی به روش‌های مختلف تولید شده و بنابراین خواص و کیفیت‌های متفاوتی دارند.
تسمه آهنی را می‌توان از برش ورق فولادی تولید کرد. به همین دلیل، قیمت ورق بر تعیین قیمت تسمه فلزی تاثیرگذار است. شناخت انواع تسمه فلزی، پیش از خرید و برای داشتن خریدی مطمئن و تجربه‌ای خوب، بسیار مهم است.

انواع تسمه فلزی بر اساس جنس

بر اساس جنس، می‌توان تسمه آهنی را در جنس‌های st37، استیل و گالوانیزه تولید کرد:

تسمه استیل؛ مقاوم در برابر خوردگی و سایش

از پرمصرف‌ترین انواع تسمه آهنی، باید به تسمه استیل گریدهای 304 و 316 اشاره کرد. به دلیل وجود عناصر آلیاژی مثل نیکل و کروم در ساختار، این محصول نسبت به خوردگی، سایش و حرارت مقاوم است. وجود عناصر مهم در ماده اولیه ساخت تسمه استیل، روی قیمت تسمه آهنی نوع استیل تأثیر گذاشته است.
با توجه به ویژگی‌های مذکور، ورق استیل در محیط‌های خورنده مانند آب دریا مقاوم است. به‌همین‌خاطر، تسمه آهنی از نوع استیل در صنعت کشتی‌سازی کاربرد فراوانی دارد.

تسمه گالوانیزه؛ تسمه فلزی مقاوم در برابر رطوبت بالا

تسمه گالوانیزه در محل‌هایی با میزان خوردگی و رطوبت بالا کاربرد دارد. این تسمه با لایه‌ای از روی پوشانده می‌شود؛ بنابراین بهای فلز روی و ورق گالوانیزه‌‌ای در قیمت تسمه فولادی از نوع گالوانیزه تأثیر دارد. قیمت ورق گالوانیزه نیز دائماً در بازار تغییر می‌کند. تمایل بالای روی به خوردگی سبب می‌شود که در محیط‌های خورنده، همواره این فلز به‌جای آهن تخریب شود. از سویی قیمت تسمه فلزی گالوانیزه صرفه اقتصادی مناسبی دارد. قیمت تسمه آهنی گالوانیزه را می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان آیرومارت به شماره 02145306 استعلام بگیرید.

تسمه آهنی st37؛ یک مقطع با انعطاف‌پذیری زیاد

تسمه آهنی ساخته شده با جنس st37، از فولاد با درصد کربن کم ساخته می‌شود. این نوع تسمه، نسبت به انواع دیگر نرم‌تر بوده و انعطاف‌پذیری بالایی دارد. مدول الاستیک بالا و جذب خوب، از دیگر ویژگی‌های تسمه آهنی است. بی‌تردید، بهای ورق آهن در بازار روی قیمت روز تسمه آهنی اثر می‌گذارد. لیست قیمت تسمه آهنی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در حقیقت قیمت تسمه آهنی ۲ و دیگر سایزها از جنس ورق آهن st37 است.

خرید انواع تسمه فلزی بر اساس روش تولید

تسمه فلزی، از لحاظ روش تولید نیز دارای چهار نوع نوردی، فابریک، ماشین کاری و ترانس است که خرید آن‌ها در انواع سایز را می‌توانید از آیرومارت انجام دهید. قیمت انواع تسمه فلزی با توجه به نوعی که دارند، متفاوت است.

تسمه فابریک، ساخته‌شده از شمش فولاد

در ساخت تسمه فابریک، از شمش فولادی استفاده شده و آن را نورد می‌کنند. قیمت تسمه آهنی فابریک، به دلیل دقت ابعادی بالا از سوی مشتریان بسیاری استعلام می‌شود. تسمه آهنی فابریک، توسط کارخانه‌های مختلفی در سراسر ایران تولید می‌‎شوند. قیمت تسمه فابریک کوهپایه، به عنوان یکی از برندهای معروف را می‌توانید از آیرومارت استعلام بگیرید.

تسمه نوردی؛ محصولی مشابه تسمه فلزی فابریک

تسمه نوردی نیز مشابه با تسمه فلزی فابریک به روش نورد تولید می‌شود، با این تفاوت که ماده اولیه آن شمش فولادی نیست و از برای تولید آن از ضایعات آهن و قراضه استفاده می‌شود. تسمه نوردی نسبت به تسمه فابریک دقت ابعادی پایین‌تری داشته و ظاهر آن نیز نسبت به دیگر انواع تسمه نامناسب است سطح نسبتا ناصافی دارد. بنابراین، می‌توان گفت که قیمت تسمه آهنی نوردی نسبت به قیمت تسمه فابریک پایین‌تر است.

تسمه ماشینکاری؛ یک تسمه آهنی باکیفیت

تسمه ماشینکاری از برشکاری ورق فولادی در ابعاد مختلف تولید می‌شود. در حقیقت، پس از تولید ورق در کارخانه‌ها، واحدهای کوچکتر با برشکاری آن‌ها انواع تسمه در ابعاد مختلف را تولید می‌کنند. مشکل ماشین کاری تسمه، این است که پس از برش ممکن است دچار تاب و یا شمشیری شدن گردد که پس از برش نیاز به تابگیری دارد.
مجموعه آیرومارت، با ارائه خدمات برشکاری دقیق، به شما کمک می‌کند تا انواع تسمه ماشینکاری را در ابعاد مختلف خریداری نمایید. با نواربری ورق گالوانیزه نیز می‌توانید تسمه ماشینکاری گالوانیزه را تهیه کنید. قیمت تسمه ماشینکاری را نیز از جدول این صفحه می‌توانید استعلام بگیرید.

تسمه ترانس؛ تسمه آهن با دقت برش میلی‌متری

محصولات ترانس، یکی دیگر از گزینه‌ها هنگام خرید تسمه فلزی‌اند. در حقیقت، پس از پرداخت سطح تسمه فلزی، تسمه ترانس تولید می‌شود. تسمه ترانس، کیفیت و ظاهر بسیار خوبی دارد و با توجه به روند تولید این کالا، قیمت تسمه ترانس نسبتا مناسب است. در واقع، این نوع را از پرداخت تسمه فابریک و تسمه ماشین کاری تولید می‌کنند. این تسمه ابتدا در استخر اسید رقیق قرار می‌گیرد تا ناخالصی‌های سطحی آن از بین برود. اسید شویی و پرداخت سطح تسمه، موجب می‌شود که مقداری از ضخامت آن کاسته شود. تسمه ترانس نیز پس از تولید دچار تاب می‌شود و به همین دلیل نیاز به تابگیری دارد. این فرایندها همگی روی قیمت تسمه تاثیر می‌گذارند.

کاربردهای مختلف تسمه فلزی

تسمه فلزی، به‌گونه‌ای تولید می‌شود که ضمن ابعاد کوچک و وزن کم، استحکام کافی برای انواع کاربردها را داشته باشد. تسمه آهنی با توجه به کاربرد و صنعت موردنظر در ابعاد و کیفیت‌های گوناگون ساخته می‌شود. این قطعات به‌دلیل مقاومت بالا، قابلیت سوراخ‌کاری و جوش‌پذیری خوب، روزبه‌روز محبوب‌تر می‌شوند. با افزایش تقاضا، قیمت تسمه فولادی نیز افزایش پیدا می‌کند. تسمه یک مقطع بادوام است و با توجه به جنس، توانایی تحمل وزن بالایی دارد. تسمه فولادی در صنایع کوچک و بزرگ و در کابل‌های مخابرات، برق و تلفن استفاده می‌شود. قیمت تسمه را در چنین صنایعی می‌توانیم مهم بدانیم.

تسمه فولادی در ساخت تیرچه‌های فلزی خود ایستا، گریتینگ و گاردریل استفاده می‌شود. برای پر کردن فضای خالی، برای یک‌دست‌سازی در و پنجره، دوچرخه‌سازی در ساختمان‌سازی به‌عنوان پایه پشتیبان ساختمان، نرده، راه‌پله، حفاظ و قفل درب رادیاتور، ساخت ترانسفورماتور و سایر موارد، نیاز به خرید تسمه آهنی است. مهم‌ترین موارد استفاده از تسمه فولادی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 • بسته‌بندی بارهای سنگین
 • ساخت گریتینگ
 • ساخت بادبند
 • جان تیرآهن
 • تیرچه فلزی
 • لوازم چاقوسازی
 • صنایع اتومبیل‌سازی
 • تولید مقاطع باز فولادی به روش پرس برک

تعدد کاربرد روی قیمت تسمه تأثیر می‌گذارد. تسمه فلزی، در ساخت انواع گریتینگ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و قیمت تسمه فلزی ۲ و انواع سایز را می‌توان در تعیین قیمت گریتینگ، مهم دانست. نرخ هر یک از این کالاها را می‌توانید روزانه از آیرومارت استعلام بگیرید.

معروف‌ترین تولیدکنندگان تسمه فولادی؛ کارخانه‌های مختلف سراسر کشور

نیاز کشور به انواع تسمه آهنی و کاربرد آن در صنایع کوچک و بزرگ روزبه‌روز بیشتر می‌شود. واحدهای صنعتی متعدد در سراسر ایران به تولید انواع تسمه فولادی روی آورده‌اند. کارخانه‌های معروف تولیدکننده تسمه آهنی را در فهرست زیر می‌بینید:

 • ذوب آهن اصفهان
 • گروه صنعتی غفاری
 • پروفیل فولادی اصفهان
 • نورد آهنین اسپادانا
 • شرکت فولاد کوهپایه
 • نورد آریان فولاد

هرچقدر که تعداد تولیدکنندگان بیشتر باشد، تنوع قیمت گسترده‌تری در بازار مشاهده خواهد شد. این حالت برای موارد دیگر مثل قیمت عرشه فولادی نیز وجود دارد. کارخانه‌های مختلف، قیمت تسمه آهنی را بر اساس سیاست‌های فروش مخصوصشان تعیین می‌کنند.

قیمت تسمه آهنی در بازار، تحت‌تأثیر عوامل مختلف

قیمت تسمه آهنی مثل همه مقاطع فولادی به عوامل مختلف بستگی دارد. ضخامت، نوع تسمه، برند تولیدکننده، سلامت کالا، محل تامین بار و هزینه باربری جزو فاکتورهای مؤثر محسوب می‌شوند. طبیعتاً انتخاب تسمه باکیفیت بالا و از یک برند شناخته‌شده، هزینه بیشتری روی دست خریداران می‌گذارد.
همچنین در اندازه‌های مختلف ضخامت، میزان ماده اولیه نیز متفاوت است و این روی قیمت تسمه فولادی تأثیر می‌گذارد. قیمت تسمه 30 * 3 به عنوان یکی از سایزهای پرکاربرد این کالا و سایر سایزها همواره باید روزانه استعلام شود.
میزان عرضه و تقاضای بازار نیز یک عامل مهم برای قیمت تسمه آهنی 3 و دیگر سایزها است. تأثیر نرخ ارز را نیز نباید از یاد برد. با هر مقدار تغییر بهای دلار، قیمت تسمه آهن نیز تغییر می‌کند.
قیمت تسمه، تحت تاثیر نوع آن است. طبیعتا قیمت تسمه آهنی نوردی، با قیمت تسمه آهنی فابریک متفاوت است. بنابراین، پیش از خرید حتما نوع مناسب کاربرد خود را انتخاب نمایید و سپس استعلام نرخ را انجام دهید.
در تعیین قیمت تسمه ماشین کاری، قیمت ورق نیز بسیار مهم است. بنابراین استعلام قیمت ورق آهن ۲ میل و قیمت ورق ۳ میل را می‌توانید پیش از خرید تسمه ماشینکاری در این ضخامت‌ها در آیرومارت استعلام بگیرید.

خرید تسمه آهنی در انواع مختلف، با بهترین قیمت و کیفیت در آیرومارت

انواع تسمه آهنی جزو مقاطع پرکاربرد در صنایع مختلف کشور به‌شمار می‌روند. در این مطلب سعی کردیم عوامل مؤثر روی قیمت تسمه فلزی را بررسی کنیم. همچنین تولیدکنندگان معتبر و انواع تسمه را هم معرفی کردیم. آیرومارت، مرکز تخصصی عرضه انواع تسمه فولادی است.

امکان سفارش تلفنی و اینترنتی بر اساس آخرین قیمت تسمه آهن در بازرگانی فولاد آیرومارت فراهم شده است. خدمات برشکاری و ارسال به آدرس دلخواه در سراسر کشور برای همه خریداران وجود دارد. علاوه‌بر پرداخت نقدی، امکان خرید تسمه آهن به صورت اعتباری نیز فراهم شده است. کارشناسان حرفه‌ای آیرومارت از خرید تا دریافت بار همراهتان هستند؛ فقط کافیست با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. حسن
  آبان ۳, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۵
  به صرفه تره از کدوم یکی از کارخونه های تولید کننده تسمه خرید کنیم؟ که هم کیفیت خوبی داشته باشن هم از نظر قیمت مناسب باشن
  1. آیرومارت
   آبان ۴, ۱۴۰۱ ۱۲:۳۵
   کارخونه‌های داخلی تولیدکننده اغلب قیمت و کیفیت نزدیکی به هم دارند. برای مشاوره‌های بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید لطفا.
1 مهم‌ترین نکته در خرید تسمه چیست؟

انواع مختلفی از تسمه فولادی در بازار آهن وجود دارد که با توجه به روش تولید، خواص مکانیکی و کیفیت ظاهری متفاوتی دارند. به دلیل تفاوت قیمتی که در انوع تسمه وجود دارد، لازم است تا با توجه به نوع نیازتان، تسمه مناسب را انتخاب کنید.

2 علاوه‌بر خرید نقدی، چگونه می‌توان تسمه به قیمت روز خرید؟

آیرومارت با ارائه خرید اعتباری یا LC به مشتریان پیشنهاد می‌کند که آهن‌آلات خود را امروز خریداری کرده و 6 ماه تا یک سال آینده پول آن را پراخت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با 02145306 تماس بگیرید.

3 برای دریافت قیمت روز انواع تسمه فولادی چه باید کرد؟

آیرومارت به عنوان مرجع قیمت‌دهی آهن‌آلات، قیمت انواع تسمه ماشینکاری، نوردی، ترانس و فابریک را در این صفحه اعلام می‌کند.

4 در صورت خرید رول ورق، قابلیت تبدیل آن به تسمه در آیرومارت وجود دارد؟

بله. بازرگانی فولاد آیرومارت به منظور راحتی در تامین آهن‌آلات برای مشتری، خدمات جانبی چون برشکاری را نیز ارائه می‌دهد.

5 برای ساکنان جنوب کشور، امکان خرید تسمه آیرومارت وجود دارد؟

آیرومارت با در اختیار داشتن انبارهای امانی در شهرهای مختلف و باربری حرفه‌ای، قابلیت تامین آهن‌آلات مشتریان در تمام ایران را دارد.

تسمه آهن چیست و بررسی انواع تسمه فولادی

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
3.5/5 - (4 امتیاز)

021-45306

با شما تماس میگیریم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

بازه زمانی مورد نظر جهت تماس
مشاوره در ساعات کاری 021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.