قیمت میلگرد پرشین فولاد آریا
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد پرشین فولاد آریا

کیلومتر 18 اتوبان تاکستان به ابهر

استعلام قیمت میلگرد پرشین فولاد، پیش از خرید این مقطع الزامی است. لیست قیمت امروز میلگرد پرسین فولاد را در ادامه خواهید دید. درصورتی‌که به اطلاعات تکمیلی و مشاوره فنی پیش از خرید نیاز داشتید، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد پرشین فولاد آریا

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) قیمت (با ارزش افزوده) نمودار
میلگرد ۱۸ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۲۲۰
۱۵,۵۰۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۲۲۰
۱۵,۵۰۰
میلگرد ۱۰ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد پرشین فولاد آریا

میلگرد پرشین فولاد آریا در دو نوع ساده و آجدار با آج‌های مختلف، از جمله تولیدات پرطرفدار این کارخانه به شمار می‌رود. گروه صنعتی پرشین فولاد آریا با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تن در سال به عنوان یکی از قطب های تولید میلگرد و پروفیل داخل کشور شناخته می‌شود. قیمت میلگرد پرشین ابهر، از جمله نکات مهم در خرید این کالای فولادی است.
در این مقاله، ضمن بررسی انواع میلگرد پرشین ابهر، شما را در خرید این کالا راهنمایی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع میلگرد پرشین فولاد

کارخانه میلگرد پرشین در حوزه تولید انواع میلگرد در سایزهای مختلف و مطابق با استاندارد ملی 3132 فعالیت دارد. مقاطع این کارخانه کاربردهای ساختمانی و صنعتی دارند. میلگرد اجدار پرشین فولاد A3 در سایزهای 10 تا 32، میلگرد A2 این کارخانه در سازهای 10 تا 12 و میلگرد ساده، بر اساس استاندارد A1 ساخته می‌شود. سایز میلگرد ساده پرشین از 10 تا 32 و مناسب برای کاربردهای صنعتی است. دسته‌ای از میلگردهای پرشین فولاد بر اساس استاندارد BS(استاندارد بریتانیا) در سایز های ۸ تا ۳۲ تولید می‌شوند.

میلگرد پرشین A1

از ۰.۲۲ درصد کربن تشکیل شده و با علامت س ۲۴۰ مشخص می‌شود. حداقل استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب ۲۴۰ و ۳۶۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع است. A1 استاندارد مربوط به میلگرد ساده است. به دلیل تغییر شکل پلاستیک نسبتا بالا در زمان گسیختگی، این میلگرد به عنوان میلگرد نرم شناخته می‌شود.

میلگرد پرشین A2

با نماد آج ۳۴۰ مشخص می‌شود و دارای ۰.۳۲ درصد کربن است. حداقل استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب ۳۴۰ و ۵۰۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع است. این میلگرد به عنوان میلگرد نیمه‌خشک و نیمه‌نرم شناخته می‌شود. میلگرد A2 برای عملیات ساختمانی و به خصوص خاموت‌زنی مناسب است. اما توصیه شده است که عملیات جوشکاری بر روی آن انجام نگیرد.

میلگرد پرشین A3

با حداقل استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب ۴۰۰ و ۶۰۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع به عنوان میلگرد نیمه‌سخت با علامت آج ۴۰۰ مشخص می‌شود. میلگرد A3 دارای ۰.۳۷ درصد کربن است. به دلیل ترد بودن میلگرد A3، از آن برای عملیات آهنگری و نیز تغییر شکل‌های زیاد و با زوایای تند، استفاده نمی‌شود. عملیات جوشکاری بر روی این نوع میلگرد، مجاز نیست.

میلگرد فولاد پرشین A4

علامت مشخصه آن آج ۵۰۰ و مقدار کربن تشکیل دهنده ۰.۴۰ درصد است. حداقل استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب ۵۰۰ و ۶۵۰ نیوتن بر میلی متر مربع است. قیمت روز میلگرد پرشین فولاد وابسته به نوع استاندارد تولید و سایز متفاوت است. در ادامه، در خصوص قیمت و عوامل متاثر بر آن بحث خواهیم کرد.

قیمت میلگرد پرشین فولاد آریا

قیمت میلگرد برندهای مختلف، وابسته به عوامل متعدد است. هر یک از این عوامل ممکن است به صورت مستقیم و غیر مستقیم قیمت میلگرد را تغییر دهند. به طور خلاصه، این عوامل را می‌توان چنین برشمرد:

کیفیت مواد اولیه: برای نورد میلگرد، به شمش و عناصر آلیاژی کمکی نیاز است. با افزایش سنگ آهن جهانی و شمش فولادی، قیمت مقاطع فولادی چون قیمت میلگرد پرشین فولاد قزوین، افزایش خواهد یافت.

نرخ دلار: نرخ ارز، از جمله عواملی است که همواره بازار مقاطع فولادی را دچار نوسان می‌کند و نمی‌توان تاثیر آن را نادیده گرفت.

عرضه و تقاضا: زمانی که تقاضا برای خرید میلگرد پرشین فولاد افزایش و عرضه آن کاهش یابد، احتمال افزایش قیمت بالا می‌رود. برهم خوردن توازن بین عرضه و تقاضای خرید میلگرد در فصول سرد سال که ساخت و ساز کاهش می‌یابد، بسیار محتمل است.

سایز میلگرد: میلگرد پرشین، در سایزهای مختلف تولید می‌شود. هر چه سایز میلگرد بالاتر، وزن آن نیز بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال، وزن میلگرد 18 پرشین از وزن سایز 20 کمتر است. بدین ترتیب، قیمت میلگرد 20 پرشین از سایزهای پایین‌تر، گران‌تر خواهد بود.

استاندارد تولید میلگرد: ترکیب شیمیایی و تجهیزات تولید میلگرد پرشین آجدار، با هم متفاوت است. از این رو قیمت آن‌ها نیز تفاوت خواهد داشت.
خرید از مراکز بازرگانی معتبر: فراموش نکنید که پس از رعایت تمام نکات مهم در خرید میلگرد پرشین، انتخاب یک مرکز بازرگانی معتبر که کالایی باکیفیت، اصل و به قیمت مناسب عرضه کند، اهمیت دارد.

استعلام قیمت روز میلگرد پرشین

به خاطر داشته باشید، اگر قصد خرید میلگرد دارید باید به قیمت روز خرید کنید. از این رو استعلام قیمت میلگرد پرشین فولاد به روز، اهمیت دارد. بازرگانی فولاد آیرومارت، یکی از مراکز فعال در بازار فولاد و آهن آلات است که ضمن ارائه انواع مقاطع فولادی و سبدی کامل از تمام مقاطع، خدمات متعدد عرضه می‌کند.

به‌روز بودن قیمت مقاطع فولادی از برندهای مختلف، خدمات باربری و ارسال کالا به سراسر کشور و از درب کارخانه، خدمات برشکاری، جوشکاری و خمکاری و ارائه سرتیفیکیت معتبر، از جمله خدمات عرضه شده توسط آیرومارت است.

خرید میلگرد از آیرومارت

با توجه به حضور دائم و فعال آیرومارت در بازار، میلگرد پرشین قیمت روز، از آن قابل خریداری است. به طوری که مشتریان امکان خرید انواع سایز چون میلگرد 16 پرشین فولاد اریا را دارند. با خرید از آیرومارت می‌توانید هر کالایی که نیاز دارید را تهیه کنید. فاصله برای آیرومارت معنا ندارد. شما می‌توانید سبدی متنوع از مقاطع فولادی را از سراسر کشور تهیه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت میلگرد پرشین فولاد، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما در آیرومارت تماس حاصل نمایید.

کاربرد میلگرد پرشین فولاد

انواع میلگرد پرشین فولاد آریا بر اساس استاندارد ملی تولید می‌شوند. شکل‌پذیری میلگردهای این کارخانه، بالا است. به‌طوری‌که برخی انواع A3، ازدیاد طولی به اندازه میلگرد A2 دارند. از طرفی مقاطع تولید شده توسط کارخانه میلگرد پرشین فولاد برای کاربردهای جوشکاری مناسبند. همچنین، این میلگردها مقاومت بالایی در برابر خستگی و تنش‌های فشاری – کششی دارند. یکی از کاربردهای بالای انواع میلگرد، در آرماتوربندی فونداسیون است. برخی میلگردها، علیرغم انتظار، در هنگام زلزله به حد مقاومت کششی نرسیده و شکسته می‌شوند. در این شرایط، ساختمان فرو می‌ریزد. با توجه به این ویژگی‌ها، استفاده از میلگردهای این کارخانه در ساختمان‌هایی با تنش‌های لرزشی، دینامیکی و ضربه‌ای توصیه می‌شود. قیمت میلگرد پرشین فولاد در انواع استانداردها و سایزها برای استفاده در ساختمان‌سازی را از ما بخواهید. البته، توصیه می‌شود پیش از خرید حتما از تایید این ویژگی‌ها با آزمون‌های کنترل کیفیت اطمینان یابید.

گفتنیست، آج‌زنی این میلگردها با دقت بسیار بالا با کمک جدید‌ترین دستگاه‌های CNC انجام می‌گیرد. دقیق بودن و استاندارد بودن این آج‌ها، چسبندگی میلگرد و بتن را به حداکثر می‌رساند.

درباره کارخانه پرشین فولاد قزوین

اگر در حال تحقیق درباره تولیدکنندگان میلگرد هستید، حتما در جستجوهای خود با قیمت میلگرد 18 پرشین فولاد مواجه شده‌اید. این میلگرد، یکی از سایزهای معروف این برند است. حال باید بدانیم کارخانه پرشین فولاد، چگونه کارخانه‌ای است؟

کارخانه فولاد پرشین، تولیدکننده انواع میلگرد و پروفیل است. این مجتمع تولیدی در نزدیکی شهر تاکستان قزوین قرار دارد و با هدف ارائه مقاطع فولادی باکیفیت، از علم و تکنولوژی روز دنیا بهره‌ می‌برد. فولاد پرشین ابهر به دلیل ظرفیت تولید بالا، توانسته به بازارهای جهانی نفوذ کند و امکان صادر کردن محصولات خود را به کشورهای خاورمیانه، اروپا، آفریقای شمالی و جنوبی دارد. در صفحه قیمت پروفیل می‌توانید قیمت پروفیل پرشین و سایر برندها را مشاهده کنید.

آیرومارت با فراهم آوردن امکاناتی چون سبد فروش متنوع، تامین تمامی مقاطع فولادی، انبارداری مطمئن، حمل و نقل و ارائه بهترین قیمت آهن‌آلات، تجربه خرید آسان با تنها یک کلیک را برای شما فراهم آورده است.

بله. کارشناسان ما در آیرومارت، آخرین قیمت میلگرد پرشین فولاد را به شما ارائه می‌کنند.

خیر. در صورت خرید از انبار آیرومارت می‌توانید در هر حجم و تناژ، به صورت شاخه‎ای یا در وزن مورد نیاز میلگرد پرشین فولاد تهیه کنید. در صورتی که سفارش از کارخانه محدودیت حجم دارد و حداقل تناژ 12 تن است.

هزینه باربری به تناژ سفارش داده شده و فاصله محل بارگیری و تخلیه بار بستگی دارد.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ