قیمت میلگرد اروند

قیمت روز میلگرد اروند

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 12 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 32 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد22 آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

راهنمای خرید و استعلام قیمت میلگرد اروند اهواز

قیمت میلگرد اروند اهواز در جدول همین صفحه به صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شود. برای استعلام قیمت روز این مقطع فولادی و ثبت سفارش آنلاین یا تلفنی از طریق وبسایت آیرومارت اقدام کنید تا محصول مورد نظرتان را به سرعت در هر نقطه از کشور دریافت نمایید. قیمت میلگرد سایر برندها نیز به صورت لحظه‌ای در سایت آیرومارت، قابل مشاهده است.

کارخانه فولاد کاوه اروند

شرکت فولاد کاوه اروند در سال ۱۳۹۱ در شهرستان خرمشهر احداث شد و تحت نظر منطقه آزاد اروند فعالیت می‌کند. این شرکت برای تامین محصولات طویل فولادی در منطقه آزاد اروند، پروژه‌هایی را در دو فاز اجرا می‌کند.

  • فاز اول این طرح شامل احداث کارخانه نورد برای تولید میلگرد و وایر با ظرفیت تولید ۶۰۰,۰۰۰ تن در سال است.
  • فاز دوم اجرای پروژه نیز شامل احداث واحدهای احیاء مستقیم به ظرفیت ۷/۱ میلیون تن، فولادسازی به ظرفیت ۲ میلیون تن و نورد قطعات سنگین به ظرفیت ۱,۴۰۰,۰۰۰ تن در سال می‌شود.

فعالیت‌های اصلی فولاد اروند شامل طراحی، تجهیز و بهره‌برداری از کارخانجات تولید محصولات صنایع معدنی و متالورژی و سایر فعالیت‌های مرتبط از قبیل عملیات ساختمانی و راه‌سازی، احداث تاسیسات و راه‌اندازی کارخانجات ذوب، ریخته‌گری، احیاء مستقیم و نورد فلزات و صنایع فرآوری معدن می‌شود.

انجام کلیه فعالیت‌های بازرگانی شامل خرید و فروش، صادرات و واردات ماشین‌آلات، تجهیزات و قطعات، محصولات و مواد و مصالح مربوط به معادن و صنایع معدنی و فلزی که به نحوی از انحاء با موضوع شرکت مرتبط باشد و نیز اخذ وام و تسهیلات مالی و اعتباری از بانک‌های ایرانی و خارجی از جمله دیگر فعالیت‌های این کارخانه به شمار می‌رود.

از زمان آغاز تولید تاکنون، قیمت میلگرد اروند به عنوان یکی از کالاهای پرطرفدار بازار شناخته می‌شود. محصولات این کارخانه با داشتن کیفیت بالا، بر اساس استاندارد ASTM 615 تولید می‌شوند که با استانداردهای داخلی نیز مطابقت داشته و خواص مکانیکی آن‌ها برای کاربردهای متعدد از جمله ساختمان‌سازی مناسب است. کارخانه کاوه اروند نه تنها قادر به تامین نیاز بازار داخل است، بلکه بخشی از تولیدات خود را نیز به کشورهای همسایه صادر می‌کند.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد اروند اهواز

قیمت میلگرد اروند اهواز تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تورم، نوسانات نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضا قرار دارد. اطلاعات دقیق و به‌روز در مورد قیمت میلگرد اروند، برای تمامی ذینفعان این صنعت ارزشمند است. بنابراین، پایش بازار و دریافت اطلاعات قیمت میلگرد اروند امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتوان بهترین تصمیم را در زمان خرید میلگرد اروند اهواز اتخاذ کرد.

همان‌گونه که گفته شد قیمت میلگرد اروند که در وبسایت آیرومارت قابل استعلام است، تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند. از جمله این عوامل می‌توان به نرخ ارز به عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورها اشاره کرد. اگر نمودار قیمت دلار و نمودار قیمت میلگرد اروند را با یکدیگر مقایسه کنید، متوجه اثر قابل توجه این عامل خواهید شد.

موضوع مهم دیگر، قیمت مواد اولیه و سنگ آهن است. قیمت‌ها به صورت جهانی اعلام می‌شود و فراز و فرود آن، قیمت میلگرد اروند را تغییر می‌دهد. عرضه و تقاضا، عامل مهم دیگر است؛ در صورتی که عرضه میلگرد اروند کاهش یابد و تقاضای آن بالا باشد، قیمت‌ها رقابتی‌تر شده و افزایشی می‌شوند. طبیعتا این عامل منجر به افزایش قیمت سایر برندهای میلگرد مانند قیمت میلگرد میانه نیز می‌شوند.

انواع میلگرد کارخانه فولاد اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند در تولید میلگردهای خود از استاندارد A3 استفاده می‌کند. تفاوت میلگرد A3 و A2 در شکل ظاهری و ترکیب شیمیایی و در نتیجه در کاربرد آن‌هاست. میلگرد A3 اروند، میلگردی سخت بوده و دارای مقاومت بالاست که تنش جاری آن 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی‌اش 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مکعب است.

میلگرد A3 اروند که در تیرها، ستون‌ها و آرماتوربندی بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان میلگرد خشک نیز شناخته می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که نسبت به میلگرد A2 تردتر بوده و جوشکاری آن به سختی قابل انجام است. پیش از خرید این محصول، قیمت میلگرد کاوه اروند اهواز را از جدول همین صفحه استعلام بگیرید و با کارشناسان ما در آیرومارت مشورت کنید.

شناسایی میلگرد کاوه اروند

شناسایی کالا و اطمینان از اصالت آن پیش از بررسی قیمت میلگرد اروند و خرید محصول، همواره یکی از مشکلات خریداران است. کارخانه‌های تولیدکننده برای اینکه محصولشان به آسانی شناخته شود، علامت اختصاری خود را بر روی کالاهایشان حک می‌کنند.

یکی از راه‌های شناخت میلگرد کاوه اروند، توجه به علامت اختصاری این کارخانه بر روی میلگردهای تولیدشده است. بر روی این مقاطع فولادی می‌توانید علامتARVAND را ببینید که اصالت این کالا را نشان می‌دهد. پس از علامت مورد اشاره، روش تولید و سایز میلگرد ذکر می‌شود.

سایز و وزن میلگرد اروند

جدول وزن میلگرد اروند به شما کمک می‌کند تا پیش از خرید، برآوردی از تناژ خریداری‌شده داشته باشید. در این شرایط می‌توانید قیمت کلی را به صورت تخمینی محاسبه کرده و با توجه به بودجه خود اقدام به خرید کنید. میلگرد کاوه اروند اهواز در سایزهای 8 تا 32 تولید می‌شود که دو سایز 14 و 16 از جمله پرکاربردترین سایزهای این نوع میلگرد به شمار می‌روند.

وزن میلگرد اروند را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

وزن میلگرد اروند
سایز میلگرد وزن میلگرد (kg)
10 7.4
12 10.7
14 14.5
16 18.7
18 23.5
20 29.5
22 35
25 49.5
28 55.7
32 74

قیمت میلگرد 14 اروند

میلگرد 14 عمدتا در ساخت و سازهای ساختمانی استفاده می‌شود. این نوع میلگرد دارای قطر 14 میلیمتر بوده و از آن معمولاً برای ساخت سازه‌های کوچک بهره می‌برند. این میلگرد اغلب از فولاد کربنی ساخته می‌شود و دارای استحکام و انعطاف‌پذیری مناسبی است. برای استعلام قیمت میلگرد ١٤ اروند امروز می‌توانید از جدول همین صفحه استفاده کنید.

قیمت میلگرد ۱۶ اروند

میلگرد 16 معمولاً دارای خصوصیات مکانیکی و شیمیایی مناسبی برای مقاومت در برابر فشار و حرارت است. برای خریداران این نوع میلگرد مهم است که به نوع فولاد مورد استفاده، استانداردهای ملی یا بین‌المللی مربوط به میلگردها و تأییدیه‌ها و گواهینامه‌های محصولات توجه کنند تا از کیفیت و مطابقت با استانداردهای لازم اطمینان حاصل شود. قیمت میلگرد 16 اروند را از جدول همین صفحه به صورت روزانه بررسی کنید.

خرید میلگرد اروند از آیرومارت

پس از استعلام قیمت میلگرد اروند امروز، انتخاب بازرگانی معتبر برای خرید میلگرد اروند اهمیت دارد. شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت بیش از سه دهه است که در بازار آهن آلات فعالیت می‌کند و از کارشناسان مجرب در حوزه فروش مقاطع فولادی مختلف از جمله میلگرد بهره می‌برد.

آیرومارت با امکان انجام تست‌های کنترل کیفیت برای اطمینان از خواص مکانیکی مناسب کالا پیش از خرید و اطمینان از اصالت آن، تلاش می‌کند تا تجربه خرید خوبی را برای شما مشتریان گرامی فراهم کند.

این شرکت با انبارداری مدرن و ارائه خدماتی چون برشکاری، خمکاری و رزوه زنی میلگرد، سعی دارد تا به تمامی نیازهای مشتریان پاسخ دهد. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد اروند امروز، سفارش خرید خود را ثبت کرده و بار را به سرعت در هر نقطه از کشور دریافت کنید.

شما می‌توانید قیمت سایر برندها و انواع سایزهای میلگرد را نیز از آیرومارت استعلام بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و دریافت مشاوره‌های خرید از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

سوالات متداول

1 خرید میلگرد اروند اهواز از آیرومارت به چه صورت است؟

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد کاوه اروند، خرید آن را به صورت آنلاین یا از طریق شماره تلفن 02145306 انجام دهید

2 آیا خرید اعتباری میلگرد اروند از آیرومارت امکان‌پذیر است؟

بله؛ شما می‌توانید از خدمات فروش اعتباری آهن آلات به روش چکی و اعتبار اسنادی (LC) آیرومارت بهره‌مند شوید.

3 کیفیت میلگرد اروند چگونه است؟

میلگرد اروند از جمله میلگردهای باکیفیت بازار است که با قیمت مناسبی عرضه می‌شود.

4 وزن میلگرد اروند چه تاثیری بر قیمت خرید آن دارد؟

قیمت میلگرد اروند به صورت کیلویی اعلام می‌شود، بنابراین وزن هر شاخه میلگرد اروند اهواز تعیین‌کننده قیمت هر شاخه میلگرد اروند است.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.