فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد اروند
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد اروند

خرمشهر، منطقه آزاد اروند

قیمت میلگرد اروند اهواز به صورت روزانه در این صفحه به‌روزرسانی می‌شود. شما می‌توانید جهت خرید این محصول از آیرومارت، به صورت آنلاین و تلفنی اقدام کنید. برای خرید آنلاین کافیست روی آیکن خرید در جدول قیمت روز میلگرد اروند که در ادامه آمده است، کلیک کنید و جهت خرید تلفنی و دریافت مشاوره نیز کافیست با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد اروند

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۲ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۰ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد۲۲ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

استعلام قیمت روز میلگرد اروند

قیمت میلگرد اروند که در وبسایت آیرومارت قابل استعلام است، تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند. به طور کلی، قیمت مقاطع فولادی به عوامل بسیاری وابسته است. از جمله این عوامل می‌توان به قیمت دلار به عنوان یکی از مهم‌ترین‌ها اشاره کرد. اگر نمودار قیمت دلار و نمودار قیمت میلگرد اروند را با یکدیگر مقایسه کنید، متوجه اثر دلار خواهید شد.
عامل مهم دیگر، قیمت مواد اولیه و سنگ آهن است. قیمت‌ها به صورت جهانی اعلام می‌شود و فراز و فرود آن، قیمت این میلگرد را تغییر می‌دهد.

اوضاع سیاسی و اقتصادی جهان خود عامل بسیار مهمی است که قیمت‌ها را در سطح جهانی و کشوری تغییر می‌دهد. از جمله این مسائل می‌توان به اپیدمی کرونا و جنگ اوکراین و روسیه اشاره کرد که منجر به تغییرات قیمت‌ها شدند.
عرضه و تقاضا، عامل مهم دیگر است. در صورتی که عرضه میلگرد اروند کاهش یابد و تقاضای آن بالا باشد، قیمت‌ها رقابتی می‌شود. این عامل، منجر به افزایش قیمت روز میلگرد کاوه، همچون قیمت میلگرد میانه و سایر برندها می‌شود.
با توجه به تغییرات قیمت میلگرد کاوه و نوسان بالایی که دارد، استعلام قیمت به روز آن اهمیت دارد. شما می‌توانید قیمت میلگرد اروند امروز را از وبسایت آیرومارت به عنوان مرجعی معتبر استعلام بگیرید. تمامی قیمت‌‌ها همه روزه پیش از ساعت 11 صبح به‌روزرسانی شده و در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

معرفی کارخانه اروند، تولیدکننده میلگرد و وایر

کارخانه فولاد کاوه اروند، تولیدکننده میلگرد کاوه و انواع وایر است که در شهرستان خرمشهر خوزستان واقع شده است. این کارخانه، در سال 1391 احداث گردید. این مجتمع تولیدی در دو فاز به بهره‌برداری رسید. از زمان آغاز تولید تاکنون، قیمت میلگرد اروند به عنوان یکی از کالاهای پرطرفدار بازار شناخته می‌شود.
محصولات این کارخانه با داشتن کیفیت بالا، بر اساس استاندارد ASTM 615 تولید می‌شوند. این تولیدات با استانداردهای داخلی نیز مطابقت داشته و خواص مکانیکی آن‌ها مناسب برای کاربردهای متعدد از جمله ساختمان سازی است.
قیمت میلگرد کاوه به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار بازار از سوی بسیاری از خریداران استعلام می‌شود.
کارخانه کاوه اروند نه تنها قادر به تامین نیاز بازار داخل است بلکه بخشی از تولیدات خود را نیز به کشورهای همسایه صادر می‌کند.
آدرس کارخانه فولاد کاوه اروند در خرمشهر، است. دفتر مرکزی این مجتمع تولیدی نیز در تهران قرار دارد.

انواع میلگرد کارخانه فولاد اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند، میلگردهای آجدار را از سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند. در تولید این میلگردها، از استاندارد A3 استفاده می‌شود. تفاوت میلگرد A3 و A2 در شکل ظاهری و ترکیب شیمیایی است و بنابراین در کاربردها نیز تفاوت‌هایی دارند. میلگرد A3 اروند، میلگردی سخت دارای آج پیچیده است و مقاومت بالا و تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مکعب دارد.
میلگرد A3 اروند که در تیرها، ستون‌ها و آرماتور بندی بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد به عنوان میلگرد خشک نیز شناخته می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که نسبت به میلگرد A2 تردتر است و جوشکاری آن به سختی قابل انجام است.
شناخت میلگرد A3 پیش از خرید و استعلام قیمت میلگرد اروند را می‌توانید از کارشناسان ما در آیرومارت بخواهید.

شناسایی و علامت اختصاری میلگرد اروند

شناسایی کالا و اطمینان از اصالت آن پیش از خرید، همواره یکی از مشکلات خریداران است. بنابراین، کارخانه‌های تولیدکننده آغاز کردند به حک کردن علامت اختصاری بر روی کالاهای تولیدی خود.
یکی از راه‌های شناخت میلگرد کاوه اروند، توجه به علامت اختصاری این کارخانه بر روی میلگردهای تولید شده است. بر روی این مقاطع فولادی می‌توانید علامت ARVAND را ببینید که اصالت این کالا را نشان می‌دهد. پس از این علامت، روش تولید و سایز میلگرد ذکر می‌شوند.

سایز و وزن میلگرد اروند

جدول وزن میلگرد اروند پیش از خرید، به شما کمک می‌کند تا پیش از خرید، برآوردی از تناژ خریداری شده داشته باشید. در این شرایط می‌توانید قیمت کلی را به صورت تخمینی محاسبه کرده و با توجه به بودجه خود دست به خریداری کردن میلگردها بزنید.
وزن میلگرد کاوه را می‌توانید در جدول زیر مشاهده فرمایید:

وزن میلگرد اروند
سایز میلگرد وزن میلگرد (kg)
10 7.4
12 10.7
14 14.5
16 18.7
18 23.5
20 29.5
22 35
25 49.5
28 55.7
32 74

خرید میلگرد اروند از آیرومارت

پس از استعلام قیمت میلگرد اروند امروز، انتخاب بازرگانی معتبر برای خرید میلگرد کاوه اهمیت می‌یابد. بازرگانی‌های متعددی در زمینه خرید و فروش مقاطع فولادی از جمله خرید میلگرد بناب فعالیت دارند که مجموعه آیرومارت یکی از این مراکز است.

مجموعه آیرومارت، با امکان انجام تست‌های کنترل کیفیت برای اطمینان از خواص مکانیکی مناسب کالا پیش از خرید و اطمینان از اصالت آن، خیال شما را از کالای سفارش داده‌شده، مطمئن می‌کند.

آیرومارت، با انبارداری مدرن و ارائه خدماتی چون برشکاری، خمکاری و رزوه زنی میلگرد، سعی دارد تا تمامی نیازهای مشتریان را رفع نماید. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد اروند امروز، سفارش خرید خود را ثبت کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بار خود را از مبدا کارخانه، دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و دریافت مشاوره‌های خرید از کارشناسان می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 با ایشان تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید قیمت میلگرد اروند اهواز امروز را در وبسایت آیرومارت مشاهده فرمایید.

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد کاوه اروند، خرید آن را به صورت اینترنتی یا تلفنی و از طریق شماره تلفن 02145306 انجام دهید.

میلگرد اروند از جمله میلگردهای باکیفیت بازار است که با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

قیمت میلگرد کیلویی اعلام می‌شود، بنابراین وزن هر شاخه میلگرد اروند اهواز تعیین کننده قیمت هر شاخه میلگرد اروند است.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران