فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت قوطی 10*10

قیمت قوطی 10*10

قوطی 10 در 10 در انواع صنعتی و ساختمانی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. ضخامت‌ها و طول قوطی ۱۰ در ۱۰ صنعتی با نوع ساختمانی متفاوت است؛ بدین‌ترتیب قیمت قوطی 10*10 صنعتی نیز با قیمت نوع ساختمانی یکسان نخواهد بود. این پروفیل‌های قوطی، در جنس‌های مختلفی از جمله گالوانیزه و استیل قابل‌تولید است؛ از‌این‌رو هنگام خرید قوطی ۱۰*۱۰ باید به جنس و هم‌چنین ابعاد آن توجه بسیاری داشته باشید تا در نهایت محصولی متناسب با نیاز پروژه خود خریداری کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت قوطی 10*10 ساختمانی

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد ضخامت طول واحد فروش محل بارگیری شهر تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲ نوع ۱ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 2 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲ نوع ۲ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 2 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ نوع ۱ کارخانه اصفهان قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 2.5 6 كيلوگرم کارخانه اصفهان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ نوع ۱ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 2.5 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ نوع ۲ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 2.5 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ساختمانی۱۰۰*۱۰۰، ضخامت ۳ کارخانه قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 3 6 کیلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ساختمانی۱۰۰*۱۰۰، ضخامت ۴ کارخانه قیمت روز پروفیل ساختمانی 100×100 4 6 کیلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس

قیمت قوطی 10*10 صنعتی

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد ضخامت طول واحد فروش محل بارگیری شهر تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۵ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 100×100 5 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۶ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 100×100 6 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
پروفیل ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۸ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 100×100 8 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

معرفی انواع قوطی 10 در 10 در مدل‌های صنعتی و ساختمانی

پروفیل‌های قوطی 10 در 10 در بازرگانی فولاد آیرومارت در انواع صنعتی و ساختمانی عرضه می‌شوند. این پروفیل‌ها هر کدام مشخصات ویژه‌ای داشته و از کاربردهای گوناگونی برخوردارند. قوطی‌های صنعتی و ساختمانی در این سایز، انواع آن به شمار می‌روند که کاربرد فراوانی دارند.

پروفیل ۱۰*۱۰ صنعتی در بازار به قوطی 10*10 سنگین نیز معروف است. قیمت قوطی 10*10 سنگین با‌توجه‌به ابعاد و ضخامت آن متفاوت خواهد بود. این قوطی‌ها در ضخامت‌های ۵، ۶ و ۸ میلی‌متر و با طول ۶ متر در بازار عرضه می‌شوند. قوطی 10 در 10 صنعتی به دلیل وزن کم و مقاومت بالا در صنایعی مانند خودروسازی و صنایع نظامی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

پروفیل‌های قوطی ۱۰×۱۰ ساختمانی اغلب ضخامت کمتری از قوطی‌های صنعتی دارند. این قوطی‌ها در ضخامت‌های ۲، ۲.۵، ۳ و ۴ میلی‌متر در بازار موجودند و طول آن‌ها نیز ۶ متر است.

از مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از قوطی‌های فلزی ۱۰ در ۱۰ ساختمانی، می‌توان به افزایش کیفیت، بالا بردن استحکام و کاهش وزن سازه اشاره کرد. به‌دلیل نقش مهم این نوع قوطی در ساختمان، بسیاری از مهندسان و افرادی که با حوزه ساخت‌وساز سروکار دارند، قیمت پروفیل ۱۰ در ۱۰ اهمیت بسیاری برایشان دارد.

آشنایی با کاربردهای پروفیل قوطی ۱۰ در ۱۰

قوطی ۱۰×۱۰ معمولا از جنس فولاد ساده کربنی، فولاد گالوانیزه یا فولاد زنگ نزن تولید می‌شود. هر یک از این پروفیل‌ها با جنس‌های مختلف، کاربردهای متنوعی دارند. یکی از اصلی‌ترین کاربردهای پروفیل ۱۰ در ۱۰ قوطی، استفاده از آن در صنعت ساخت‌و‌ساز است.

این قوطی مربع شکل در دو ضخامت 1 و 1.5 در نرده‌های فلزی، حفاظ کنار پله‌ها و حفاظ‌های نرده‌ای کاربرد دارد. هم‌چنین از این نوع پروفیل برای تولید وسایل آزمایشگاهی، تخت‌های بیمارستانی و لوازم پزشکی نیز استفاده می‌شود.

معرفی عوامل موثر بر قیمت قوطی 10*10 سنگین و سبک

قیمت قوطی ۱۰×۱۰ هم‌چون سایر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی وابسته است. در واقع قیمت پروفیل 10*10 تحت تاثیر پارامترهای متعددی چون جنس، وزن، ضخامت و برند تولید‌کننده خواهد بود. علاوه‌بر این، قیمت دلار و قیمت مواد اولیه نیز تاثیر بسیاری بر قیمت قوطی ۱۰ در ۱۰ خواهند داشت. با‌توجه‌به این مورد، می‌توان گفت با بالاتر رفتن قیمت دلار، قیمت قوطی ۱۰*۱۰ نیز افزایش خواهد یافت.

از سوی دیگر، نبود تناسب میان عرضه و تقاضا عاملی مهم بر تغییر قیمت‌ پروفیل است؛ به‌طوری‌که با نبود عرضه و وجود تقاضای بالا، قیمت قوطی 10*10 رقابتی شده و همین موضوع، عاملی بر افزایش قیمت قوطی ده در ده خواهد بود. هم‌چنین قیمت ورق روغنی به‌عنوان ماده اولیه تولید قوطی نیز بر نرخ فروش این محصول موثر است. در نهایت نیز وزن قوطی 10 در 10 یکی از فاکتورهای بسیار تاثیرگذار در قیمت این مقطع فولادی محسوب می‌شود.

بررسی وزن قوطی 10*10 و تاثیر آن بر قیمت پروفیل

وزن قوطی ۱۰در۱۰ با‌توجه‌به سطح مقطع، طول شاخه و نوع پروفیل متفاوت است. با تغییر وزن، قیمت قوطی نیز تغییر می‌کند؛ بنابراین پیش از خرید حتما باید ضخامت مورد‌نیاز خود را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید قوطی فلزی ۱۰×۱۰ کنید.

وزن قوطی 100*100
ضخامت (میلی‌متر) وزن هر متر (کیلوگرم)
2.5 7.81
3 9.38
3.5 10.95
4 12.42
4.5 13.89
5 15.42
6 18.51

استعلام قیمت قوطی ۱۰در۱۰ امروز به‌صورت لحظه‌ای از آیرومارت

با‌توجه‌به این‌که قیمت مقاطع فولادی به‌صورت روزانه و حتی لحظه‌ای تغییر می‌کند، پیش از خرید حتما باید قیمت روز قوطی ۱۰در۱۰ را استعلام بگیرید. برای استعلام باید به فروشگاه یا مرکزی معتبر مراجعه کنید. بازرگانی فولاد آیرومارت همه روزه پس از اعلام کارخانه‌ها، قیمت قوطی ده در ده را در این صفحه به‌روزرسانی می‌کند.

اگر به دنبال قیمت پروفیل 10*10 استیل نیز هستید، باید بگوییم که قیمت ورق استیل یکی از عوامل موثر بر قیمت این محصول است. از‌این‌رو اگر قیمت این نوع ورق افزایش یابد، قیمت اهن قوطی ۱۰در۱۰ نیز افزایش خواهد یافت. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت این کالا، از قیمت آن باخبر شوید یا با کارشناسان از طریق شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قوطی‌های 10*10 در نوع صنعتی با ضخامت 5، 6 و 8 و در نوع ساختمانی با ضخامت 2، 2.5، 3 و 4 میلی‌متر در بازرگانی آیرومارت عرضه خواهد شد.

معمولا پروفیل‌های قوطی با ابعاد 10 در 10 در طول‌های 6 متر در بازار موجودند. در نوع تقلبی این مقاطع، ممکن است طول و حتی وزن محصول در حالت استاندارد نباشد.

از کاربردهای رایج پروفیل ۱۰ در ۱۰ قوطی، می‌توان به نرده‌کشی و کنار راه‌پله‌ها در ساختمان اشاره کرد.

نظرات کاربران