قیمت قوطی 14

قیمت قوطی 14

برای استعلام قیمت قوطی 14 باید از ضخامت مورد نیاز خود مطمئن شوید. وزن قوطی 14 در 14 وابسته به ضخامت، متفاوت است. هم‌چنین با بیشترشدن وزن، قیمت هر شاخه قوطی 14 هم افزایش می‌یابد. بنابراین پیش از خرید قوطی، حتما به این صفحه آیرومارت سر بزنید تا قیمت هر کدام از ضخامت‌ها را جویا شوید. اگر هم به هر دلیل نتوانستید به این صفحه دسترسی داشته باشید، با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید تا کارشناسان آیرومارت شما را راهنمایی کنند.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز قوطی 14

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد ضخامت طول واحد فروش محل بارگیری شهر تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پروفیل ۱۴۰*۱۴۰ ضخامت ۵ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 140×140 5 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ تماس تماس
پروفیل ۱۴۰*۱۴۰ ضخامت ۶ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 140×140 6 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ تماس تماس
پروفیل ۱۴۰*۱۴۰ ضخامت ۸ کارخانه تهران قیمت روز پروفیل صنعتی 140×140 8 6 كيلوگرم کارخانه تهران ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قوطی 14، پروفیل مصرفی صنایع مختلف

قوطی ستونی 14، مقطع مربعی شکل طویل و توخالی به ضلع 140 میلی‌متر است. بنابراین برخی افرادی که به دنبال خرید قوطی 14 هستند، ممکن است با عنوان استعلام قیمت قوطی 140*140 به فروشندگان مراجعه کنند. این مقطع فولادی در صنعت و ساختمان‌سازی کاربرد دارد. محدودیت در وزن، قابلیت خمکاری و موارد دیگر باعث می‌شود تا به ضخامت‌های متنوعی از این پروفیل احتیاج باشد. بنابراین در بازار آهن می‌توانید ضخامت 5، 6، 8 و … را تهیه کنید.

انواع قوطی 14

قوطی 14 تنها به یک کالا محدود نمی‌شود. به دلیل تنوع ضخامت و برند، دست شما در انتخاب کاملا باز است. البته هدف از خرید قوطی 14، می‌تواند محدودیت‌هایی برای شما ایجاد کند. به طور کلی لازم است تا پیش از خرید، نظر یک متخصص فنی را جویا شوید.

قوطی 14 سبک

به پروفیل‌های کمتر از 2 میلی‌متر، پروفیل سبک می‌گویند. قوطی 14 سبک، وزن پایینی دارد.

قوطی 14 سنگین

قوطی 14 سنگین، گروهی دیگر از انواع پروفیل‌اند که به دلیل وزن بالاتر برای کاربردهای خاص‌تری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع پروفیل ضخامت‌های 2، 3 و … میلی‌متر به بالا دارند.

قیمت قوطی 14 در 14

در هیاهوی بازار آهن، برای کنترل هزینه‌ها پیش از خرید پروفیل 14 باید از مراجع مختلف استعلام قیمت کنید. این فرآیند دو پیامد ناگوار زیر را به همراه دارد:

  • گشتن در بازار مدت زمان زیادی را از شما می‌گیرد.
  • احتمال اینکه افراد سودجو کالای تقلبی با قیمت زیاد را بفروشند، افزایش می‌یابد.

بنابراین به جای اینکار، تنها با مراجعه به سایت منبعی معتبر همچون آیرومارت، تنها با یک کلیک به جدول قیمت پروفیل 140*140 دست پیدا کنید. همچنین امکان ثبت سفارش آنلاین برای شما در این سایت فراهم شده است.

در حال حاضر نوسانات نرخ دلار، قیمت جهانی سنگ آهن، شرایط روز بازار داخل و خارج، قیمت به روز ستون قوطی 14 را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این صفحه علاوه بر قیمت قوطی 14 در 14 امروز، می‌توانید به نمودار تغییرات این کالا در طول روزهای گذشته دست پیدا کنید.

قیمت قوطی 14*14 سنگین

به پروفیل‌های با ضخامت بیشتر از 2 میلی‌متر، پروفیل سنگین می‌گویند. همانطور که پیش از این گفتیم، سبک و سنگین بودن برای کاربردهای که وزن اهمیت دارد محدودیت ایجاد می‌کند. علاوه‌براین، قیمت قوطی 140 سنگین و سبک با هم متفاوت است. در این صفحه با فیلتر کردن ضخامت، قیمت قوطی 14*14 سنگین را می‌توانید مشاهده کنید.

خرید قوطی 14 به همراه دریافت خدمات از آیرومارت

برای خرید به قیمت قوطی 14 ستونی، با کارشناسان فروش شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا تماس بگیرید. این مجموعه با در نظر گرفتن صنعت و کاربری مد نظر شما، بهترین قیمت قوطی 14 را اعلام می‌کنند. آیرومارت در کنار تامین پروفیل، خدمات جانبی همچون سوراخکاری، برشکاری، جوشکاری و گالوانیزاسیون را به مشتریان ارائه می‌دهد. علاوه‌بر این قیمت قوطی 10*10 و سایر ابعاد نیز از مجموعه قابل استعلام است. به این ترتیب کافیست به آیرومارت اعتماد کنید تا شما را در تمامی مراحل خرید تا دریافت کالا در مقصد، همراهی کند. شماره تلفن تماس 02145306.

قوطی 14، یک مقطع فولادی مربعی شکل طویل و توخالی است که ضلع آن به 140 میلی‌متر می‌رسد. به‌همین علت بعضی افراد به این مقطع فولادی، قوطی 140*140 هم می‌گویند.

عاملی که بر قیمت هر شاخه قوطی 14 تاثیر می‌گذارد، وزن آن است. که وزن براساس ضخامت محاسبه می‌شود.

قوطی 14 سبک کمتر از 2 میلی‌متر ضخامت دارد، اما قوطی 14 سنگین ضخامت 2-3 میلی‌متری به بالا دارد.

نظرات کاربران