فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت ناودانی 16

قیمت ناودانی 16

ناودانی 16 از انواع پروفیل باز است که به مقاومت بالایی که می‌تواند ایجاد کند معروف است. ناودانی 16 را در دو طول 6 و 12 متری تولید می‌شود. قیمت ناودانی 16 در این صفحه آیرومارت آورده شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز ناودانی 16

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش طول سایز برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
ناودانی ۱۶ اروپا ۱۲ متری بنگاه تهران قیمت روز ناودانی كيلوگرم 12 16 اروپا انبار تهران ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۵۰,۴۵۸
۵۴,۹۹۹
ناودانی ۱۶ ناب تبریز ۶ متری کارخانه قیمت روز ناودانی كيلوگرم 6 16 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۲۳,۳۹۵
۲۵,۵۰۱
ناودانی۱۶ ناب تبریز ۱۲ متری کارخانه قیمت روز ناودانی كيلوگرم 12 16 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۲۳,۳۹۵
۲۵,۵۰۱
ناودانی ۱۶ شکفته ۶ متری کارخانه قیمت روز ناودانی كيلوگرم 6 16 شکفته کارخانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ تماس تماس
ناودانی ۶ شکفته ۶ متری کارخانه قیمت روز ناودانی كيلوگرم 6 16 شکفته کارخانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

ویژگی های ناودانی 16

ناودانی 16، نوعی پروفیل باز است که از دو بال و یک جان به طول 16 سانتی‌متر تشکیل شده است. ناودانی 16 در دو نوع 6 متری و 12 متری تولید می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طور حدودی، وزن ناودانی 16 سبک ایرانی در طول 6 متر 80 کیلوگرم و وزن ناودانی 16 سنگین 6 متری حدودا 85 کیلوگرم است.
مقاومت بالای ناودانی 16 در برابر تنش‌های بزرگ و در عین حال سبک بودن، تحمل بالا در برابر ضربه، سرعت نصب و اتصال بالای ناودانی در ساختمان و کارآمدی در طولانی مدت، از جمله ویژگی‌های این مقطع است که منجر به کاربرد بالای آن می‌شود.

کاربرد ناودانی 16

اگرچه تعدد کاربرد ناودانی 16 بسیار بالا است اما عمده استفاده از آن را می‌توان در صنعت ساختمان‌ سازی دانست. در ساختمان سازی، از ناودانی 16 برای ساخت قاب درب و پنجره استفاده می‌شود. همچنین این نوع پروفیل باز در ساخت نمای ساختمان نیز کاربرد بالایی دارد.
بدین ترتیب در ساخت:

 • چهارچوب‌ها
 • نماسازی
 • ساخت خرپا
 • پل‌های فولادی
 • تشکیلات دریایی
 • به عنوان تیر یا ستون

این نوع مقطع فولادی کاربرد دارد. از این رو، قیمت ناودانی 16 سوالی است که از سوی کاربران بسیاری پرسیده می‌شود.

تولیدکنندگان ناودانی 16

در ایران، تولیدکنندگان مختلفی علاوه بر تولید نبشی، به تولید ناودانی نیز مشغولند و انواع سایزهای این مقطع فولادی را روانه بازار می‌کنند. متقاضیان خرید ناودانی 16 می‌توانند یکی از برندهای اروپایی، شکفته و یا ناب تبریز را خریداری کنند. قیمت ناودانی 16 اروپایی نسبت به قیمت ناودانی 16 شکفته و ناب تبریز بالاتر است.

قیمت روز ناودانی 16

قیمت ناودانی 160 همانند دیگر مقاطع فولادی به قیمت فولاد و آهن وابسته است. همچنین، تحت عوامل مختلفی نوسان پیدا می‌کند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرخ جهانی سنگ آهن و مواد اولیه
 • افت و خیز قیمت دلار
 • عرضه و تقاضا در بازار خارجی و داخلی
 • هزینه‌های حمل و نقل

وزن ناودانی نیز بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. به طوری که قیمت ناودانی 10 از قیمت ناودانی 16 کمتر است.

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ناودانی 16، استعلام قیمت روز آن اهمیت پیدا می‌کند. بنابراین خریدار پیش از ثبت سفارش باید قیمت ناودانی 16 امروز را استعلام بگیرد و سپس اقدام به خرید کند.
استعلام قیمت از مجموعه‌ای به روز و فعال در حوزه فولاد و آهن‌آلات الزامی است. مجموعه آیرومارت، با سال‌ها سابقه در حوزه فولاد و آهن، قیمت روز ناودانی 16 را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به سادگی و از طریق صفحه قیمت این کالا به آن دست یابند. همچنین می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 و ارتباط با کارشناسان مجموعه، قیمت آن را استعلام بگیرید.

خرید ناودانی 16

پس از استعلام قیمت، یافتن مرکزی معتبر برای خرید کالا و اطمینان نسبت به کیفیت آن، اهمیت می‌یابد. مجموعه آیرومارت با تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه فولاد و آهن‌آلات، انواع ناودانی از جمله ناودانی 16 انواع برندها را عرضه می‌کند. مشتریان می‌توانند پس از استعلام قیمت، کالای مورد نظر خود را از این مجموعه خریداری کنند.

خرید ناودانی 16 نه تنها به صورت حضوری ممکن است بلکه می‌توانید با افزودن این کالا به سبد خرید خود، سفارش را به صورت اینترنتی نیز ثبت کنید. از سوی دیگر، برای خرید می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 تماس حاص فرمایید و به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید.

این نوع پروفیل باز در ساختمان‌سازی مانند درب و پنجره و همچنین ساخت خرپا، پل‌های فولادی، تشکیلات دریایی و ... نیز کاربرد دارد.

 • هزینه‌های حمل و نقل
 • نوسانات قیمت دلار
 • نرخ جهانی سنگ آهن و مواد اولیه
 • عرضه و تقاضا در بازار داخلی و خارجی

برندهای اروپایی و ناب تبریز و شکفته. قیمت ناودانی 16 اروپایی گران‌تر از ناب تبریز و شکفته است.

نظرات کاربران