فروش ویژه میلگرد گروه ملی اهواز و نیشابور در تمامی سایزها | بارگیری از درب کارخانه | تلفن:02145306 

قیمت پروفیل استیل

قیمت پروفیل استیل

پروفیل استیل به دلیل ویژگی‌هایی هم‌چون ضد‌زنگ بودن کاربردهای گسترده‌ای در صنایع گوناگون هم‌چون ساخت لوازم خانگی دارد. قیمت پروفیل استیل صنعتی به دلیل تنوع در سایز و برندهای تولیدکننده در بازار متفاوت است. آیرومارت تامین‌کننده انواع پروفیل استیل صنعتی در ابعاد و انواع مختلف است که این محصول را با بهترین کیفیت و به همراه مشاوره فنی پیش از خرید، عرضه می‌کند. برای خرید پروفیل استیل صنعتی، می‌توانید این محصول را از همین صفحه سفارش دهید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز پروفیل استیل

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش ابعاد طول ضخامت آلیاژ انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۲۰*۲۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×20 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۲۰*۲۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×20 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۲۰*۲۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×20 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۲۰*۳۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×30 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۲۰*۳۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×30 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۳۰*۲۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 20×30 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۳۰*۳۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 30×30 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۳۰*۳۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 30×30 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۳۰*۳۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 30×30 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۴۰*۴۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×40 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۴۰*۴۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×40 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۴۰*۴۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×40 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۴۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×60 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۴۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×60 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۴۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 40×60 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۶۰ ضخامت ۱.۵ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 60×60 6 1.5 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۶۰ ضخامت ۲ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 60×60 6 2 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
پروفیل استنلس استیل صنعتی ۳۰۴ ابعاد ۶۰*۶۰ ضخامت ۳ میلی متر قیمت روز پروفیل استیل كيلوگرم 60×60 6 3 304 تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
۱۶۵,۰۰۰
۱۷۹,۸۵۰
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

پروفیل استیل؛ محصولی ضد‌زنگ با سطح مقطع‌های متنوع

پروفیل استیل مقطعی چهارگوش و توخالی است. این مقطع فولادی در محیط‌های مرطوب، خورنده و با دمای بالا، کاربردهای بسیار متنوعی دارد.

در واقع فلز استیل به دلیل بهره‌گیری از عناصری هم‌چون نیکل و کروم در ساختار آن، از قابلیت مقاومت به خوردگی بسیار مناسبی برخوردار است.

به دلیل اینکه فلزات کروم و نیکل نسبت به برخی فلزات گران قیمت‌‌تر هستند، قیمت قوطی استیل نسبت به محصولات مشابه در بازار مقداری بالاتر است.

به‌عنوان مثال قیمت پروفیل استیل صنعتی بیشتر از قیمت پروفیل صنعتی ساخته شده از فولاد ساده کربنی است. پروفیل استنلس استیل، از لحاظ کاربردی قابلیت تحمل بارهای قابل‌توجهی را دارد و این قابلیت برگرفته از ضخامت ورق استیلی است که در طراحی و ساخت آن مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی پروفیل استیل در سطح مقطع‌های گوناگون

پروفیل استیل صنعتی معمولا در ضخامت‌های 1/5، 2 و 3 میلی‌متر به بازار عرضه می‌شود. به همین دلیل سنگین‌تر از پروفیل استیل دکوراتیو است؛ بنابراین در برخی موارد قیمت پروفیل طلایی دکوراتیو به دلیل وزن کمتر، از قیمت پروفیل ساختمانی و صنعتی استیل کمتر خواهد بود.

طول و عرض پروفیل قوطی استیل معمولا در بازه 20 تا 60 میلی‌متر بیشترین میزان تولید و مصرف را دارد. برای مثال پروفیل استیل 10*10 و 40*40 از پرمصرف‌ترین سایزهای موجود در بازار هستند.

ناگفته نماند که قیمت قوطی 10*10 استیل به دلیل ابعاد کوچک‌تر از قوطی 40*40 کمتر است. البته توجه داشته باشید که مقطع پروفیل استیل، فقط مربعی نیست و ابعادی نظیر 40*60 یا 30*20 هم بسیار پر‌مصرف هستند.

این کالا به‌صورت شاخه‌های 6 متری از خطوط تولید کارخانه‌ها خارج می‌شود. اما قابلیت ارائه خدمات برشکاری در طول مورد‌نظر مشتری از سمت تیم آیرومارت نیز فراهم است.

انواع پروفیل استیل در کاربردهای صنعتی و ساختمانی

پروفیل‌های استیل در انواع صنعتی و ساختمانی در بازار عرضه می‌شوند. این مقاطع فلزی در گریدهای متفاوتی هم‌چون پروفیل استیل 304 و قوطی استیل 316 ساخته و تولید شده‌اند. ابعاد و وزن پروفیل استیل 304 با گرید 316 متفاوت است؛ بنابراین قیمت این دو آلیاژ نیز با یکدیگر یکسان نخواهد بود.

پروفیل استیل 304؛ پرمصرف‌ترین نوع آلیاژ زنگ نزن

آلیاژ استیل 304 یا 18-8 را می‌توان معروف‌ترین و پرمصرف‌ترین نوع آلیاژ ضد‌زنگ در بازار مقاطع فلزی دانست. پروفیل قوطی استیل 304 به دلیل بهره‌گیری از 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل با نام 18-8 شناخته می‌شود.

این نوع آلیاژ با نام پروفیل استیل نگیر نیز معروف است؛ زیرا خاصیت مغناطیسی ندارد. مقاومت استیل 304 در برابر خورنده‌ها و سایر خواص مکانیکی آن، میدان رقابت را برای آلیاژ 316 تنگ‌تر می‌کند.

بدین ترتیب برای همه محیط‌هایی که قابلیت مقاومت به خوردگی مد نظر است، قوطی استیل 304 بهترین گزینه خواهد بود. در دسته محصولات استیل، قیمت پروفیل استیل 304، با‌توجه‌به خواصی که دارد، مقرون‌به‌صرفه‌تر از سایر آلیاژ‌ها خواهد بود.

استعلام لحظه‌ای قیمت پروفیل استیل از سایت آیرومارت

پروفیل استیل کیفیت بالا و موارد استفاده متنوعی دارد. به همین دلیل دسترسی به قیمت قوطی استیل قبل از خرید برای متقاضیان کالا اهمیت بسیاری دارد. فاکتورهای مختلفی بر قیمت استیل صنعتی تاثیرگذارند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • نوع آلیاژ محصول
 • ابعاد (طول و عرض)
 • ضخامت

این فاکتورها از عوامل اثرگذار بر وزن پروفیل استیل و در نهایت قیمت این محصول هستند. در کنار همه این عوامل، استاندارد بودن ترکیب شیمیایی، وزن محصول و کیفیت درز جوش از جمله پارامترهای تعیین‌کننده قیمت پروفیل استیل محسوب می‌شوند. البته قیمت ورق استیل، از عوامل مهم و موثر بر قیمت پروفیل امروز خواهد بود. زیرا ورق استیل از مواد پایه و اولیه در ساخت انواع پروفیل استیل است.

آیرومارت؛ عرضه‌کننده انواع پروفیل استیل با کیفیتی فوق‌العاده از برندهای معتبر

آیرومارت عرضه‌کننده انواع پروفیل‌های استیل در اندازه‌ها و مقاطع متفاوت است. برای خرید پروفیل استیل لازم است ابتدا با آلیاژ مورد‌نظر و مناسب با کاربردتان آشنایی داشته باشید.

بازرگانی آیرومارت با سال‌ها تجربه در فروش پروفیل استیل توانسته به‌خوبی نیازهای صنایع گوناگون را برآورده سازد. تضمین کیفیت، قیمت مناسب و خدمات لجستیکی پیشرفته از ویژگی‌های منحصر به فرد آیرومارت هستند.

شما می‌توانید از طریق همین صفحه، مشخصات و قیمت روز پروفیل استیل 304 را مشاهده کنید و محصول موردنظرتان را سفارش دهید. هم‌چنین برای دریافت مشاوره رایگان خرید، می‌توانید با مشاوران ما از طریق شماره 02145306 در ارتباط باشید.

به دلیل بیشتر بودن نیکل و کروم و هم‌چنین حضور عنصر مولیبدن در پروفیل استیل 316، مقاومت به خوردگی این کالا نسبت به پروفیل استیل 304 بیشتر است.

برای محاسبه وزن پروفیل استیل 304 از ماشین حساب وزن قرار داده شده در همین صفحه استفاده کنید و با وارد کردن ابعاد محصول مورد‌نظر، وزن استاندارد آن را مشاهده کنید.

هزینه حمل و نقل پروفیل با‌توجه‌به فاصله محل تخلیه از منبع و حجم بار متفاوت است.

نظرات کاربران

  1. مجید میرانی
   ۰۵ دی ۱۴۰۱

   سلام من قیمت پروفیل استیل طلایی و میخواستم و اینکه میخوام بدونم حداقل تا چه تناژی میشه خرید کرد؟

   • آیرومارت
    ۰۶ دی ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر قیمت پروفیل استیل طلایی رو در وبسایت و صفحه این کالا به‌روزرسانی می‌کنیم. شما در هر تناژی می‌تونید سفارشتون رو به ثبت برسونید.