برای نگهداری کوتاه مدت و یا بلند مدت مقاطع آهنی و فولادی، باید شرایط ویژه‌ای را فراهم آورد. پیشرو صنعت نفت آسیا با در اختیار داشتن انباری به وسعت ده هزار متر در منطقه شورآباد، خیال مشتریان را از انبارداری آهن‌آلات، راحت کرده‌ است. انبار شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام  در منطقه شورآباد تهران آماده ارائه هرگونه خدمات نگهداری بار است.

ضرورت انبارداری آهن و فولاد

معمولا آهن‌آلات خریداری شده مدتی طول می‌کشد تا مورد استفاده قرار بگیرند. برای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی ممکن است تا یک سال این مدت به درازا بکشد. در صورتی که برای نگهداری طولانی مدت آهن و فولاد در کارگاه ساختمانی فضای مناسبی نداشته باشید، باید به دنبال یک انبار مجهز بگردید.

مجاورت در کنار رطوبت، نور خورشید، مواد اسیدی و … همگی استحکام فولاد را تهدید می‌کند و روی بقیه خواص آن تاثیر می‌گذارد. زنگ‌زدن میلگرد و یا لوله نه تنها باعث از بین رفتن سرمایه شما می‌شود، بلکه در صورت استفاده در ساختمان و یا ساخت قطعه، جان افراد را به خطر می‌اندازد. بنابراین اگر برای نگهداری بار آهن خود، سوله مسقف و فضای کافی ندارید پیش از نهایی کردن خرید باید برای این مشکل راهکاری پیدا کنید.

از جمله مزیت‌های بازرگانی فولاد آیرومارت، فضای بزرگی است که برای نگه‌داشتن انواع آهن و فولاد در اختیار دارد. بنابراین به عنوان راهکار می‌توانید به آیرومارت فکر کنید.

ویژگی‌های انبار آیرومارت

به دلایل متعددی همچون:

  • فضای کافی مسقف و روباز (مجموعا ده هزار متر مربع)
  • موقعیت مکانی مناسب
  • دوربین مدار بسته
  • مجهز به سیستم اطفای حریق
  • نگهبانی ۱۴ ساعته
  • در اختیار داشتن باسکول ۶۰ تنی
  • عدم محدودیت در زمان انبارداری

آیرومارت می‌تواند انتخاب مطمئنی برای به امانت سپردن بارهای شما باشد.

رزرو آنلاین انبار!

آیرومارت علاوه بر اینکه توانسته از بسترهای مجازی برای استعلام و خرید آنلاین کمک بگیرد، امکان رزو آنلاین انبار در سایت انبار پیشرو را نیز فراهم آورده است. برای این کار کافی است در فرم تعبیه شده در سایت انبار پیشرو، زمان ورود و خروج بار به همراه نام، مشخصات تماس و اطلاعات محموله را وارد کنید تا در اسرع وقت کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست تا دریافت بار

اولین مرحله برای استفاده از فضای انبار تعیین تاریخ ورود و مدت زمان حضور بار است. در ادامه باید جزئیات بار شما مشخص شود. فولاد به شکل‌های مختلفی از میلگرد، ورق، پروفیل و … تولید و مصرف می‌شود. نحوه انبارداری و حمل و نقل هر کدام از این مقاطع با هم متفاوت است. بنابراین کارشناس انبار باید به طور کامل از جرئیات بار اطلاع پیدا کند تا بهترین خدمت را به شما ارائه دهد.

در این مرحله کارشناس مربوطه پس از بررسی خواسته شما و وضعیت انبار، با شما تماس خواهد گرفت تا در صورت فراهم بودن شرایط، تاییدیه انبارداری را صادر کند. پس از نهایی شدن همکاری، بار شما از مبدا بارگیری شده و به محل انبار منتقل می‌شود. بار شما تا موعد مقرر طبق شرایط توافق در قرارداد در انبار آیرومارت به امانت خواهد ماند.

بار خود را به آیرومارت بسپارید!

آیرومارت در تمامی مراحل استعلام قیمت آهن تا خرید در کنار شماست. برای اطلاع از خدمات انبارداری می‌توانید با شماره تلفن ۵۶۵۴۵۵۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید.