۱۴ مهر ۱۳۹۸ ادمین ۰
به اشتراک‌ گذاری

وضعیت بازار مجازی آهن آلات در ایران

آهن آنلاین واژه ای با قدمتی نه چندان طولانی برای فعالان حوزه آهن و فلاد است. با توجه به گستردگی تقاضا برای مقاطع فولادی و کاربرد عمده‌ای که به عنوان مصالح ساختمانی دارند، خرید آهن آنلاین در سال‌های اخیر توسعه پیدا کرده است. نمونه موفق بسترهای آنلاین خرید و فروش کالاهای مختلف باعث شده تا آهن آنلاین هم دور از اتنظار نباشد. در سال‌های گذشته آهن فروشی در بازار آهن فقط به صورت سنتی انجام می‌شد. ولی در حال حاضر گسترش بازار خرید و فروش آنلاین آهن باعث سهولت در فروش آهن آلات ، پخش آهن و تحویل آن گردیده است. تیرآهن، میلگرد، لوله، پروفیل، نبشی، ناودانی، سپری در دو جنس آهنی و استیل از پر مصرف‌ترین این مقاطع می‌باشد.

در حال حاضر قیمت روز آهن در سایت‌های مختلفی قابل رویت می‌باشد.قیمت ورق، قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، قیمت پروفیل، قیمت نبشی، قیمت ناودانی، قیمت سپری، قیمت ورق و قیمت لوله را در وبسایت آیرومارت دنبال کنید. علاوه بر این موارد همچنین قیمت استیل در مقاطع مختلف را هم در وبسایت آیرومارت رویت کنید.

خدمات آنلاین بازار آهن آلات و فولاد

جهت خرید آهن به صورت آنلاین نیاز به برخی اطلاعات راجع به هر محصول می‌باشد. برای محصول میلگرد، جدول وزن میلگرد در مقالات ارائه شده است. وزن میلگرد را از کارشناسان ما بخواهید تا خرید انواع میلگرد برای شما ساده‌تر شود. بیشترین حجم خرید میلگرد در نوع میلگرد آجدار انجام می‌شود.

همچنین وزن تیرآهن در فروش آهن آلات با این سطح مقطع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
وزن ورق در زمان خرید ورق آهن در بازار یا به صورت آنلاین هم از جمله پرسش‌های متداول خریداران حین خرید ورق آهن می‌باشد.
قیمت انواع نبشی و ناودانی در وبسایت آیرومارت قابل رویت می‌باشد. ابعاد محصولات قابل ارائه مطابق با جدول اشتال نبشی و ناودانی می‌باشند.
پروفیل یکی دیگر از مقاطع پرمصرف می‌باشد. انواع پروفیل از جمله پروفیل ساختمانی، پروفیل صنعتی، پروفیل گالوانیزه و پروفیل مبلی با بالاترین کیفیت قابل تامین می‌باشد.

خرید آنلاین آهن از آیرومارت

آیرومارت علاوه بر پیش برد اهداف تجارت آنلاین، با تالیف مقالات علمی بستری برای کسب دانش مخاطب را هم فراهم کرده است. چشم انداز این مجموعه تبدیل به بزرگترین مرکز آنلاین آهن برای خرید و فروش آهن آلات و ارائه تازه‌های علمی این حوزه می‌باشد.

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ادمین ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران