نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان – مرداد ۹۸

نمایشگاه صنعت ساختمان

حضور آیرومارت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت، امسال نیز همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه صنعت ساختمان در سالن 43 حضور فعال داشت و در اولین روز نمایشگاه، دیدار اعضای اتحادیه آهن فروشان تهران با تجار عراقی با همکاری آیرومارت صورت گرفت.

روند بازار در شرایط اقتصادی چند سال اخیر ایران، باعث شده که گروه صنایع ساختمانی روزهای پر افت و خیزی را پشت سر بگذارد. لذا خلق موقعیت‌های تجاری جدید می تواند از طریق برپایی نمایشگاه و برگزاری نشست‌های B2B میان فعالان صنعت ساختمان و تامین‌کنندگان مقاطع فولادی نظیر میلگرد، تیرآهن و .. صورت بگیرد. از اینرو نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که در تاریخ  ۰۶ تا ۰۹ مرداد ماه ۹۸ برگزار می گردد و صبح یکشنبه ۶ مرداد با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد، می‌تواند بستر مناسبی برای احیای اقتصاد صنعت ساختمان باشد.

در این دوره از نمایشگاه با رویکرد صادرات و تحقق شعار امسال مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی،  نشست‌های B2B با حضور تجار و بازرگانان کشورهای عراق، افغانستان و سوریه با همراهی بازرگانی آیرومارت برگزار خواهد شد. بستر مناسب کشورهای منطقه در حوزه صادرات غیرنفتی، فرصت مناسبی برای کسب‌وکارهای ایرانی فراهم خواهد آورد تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه داده و زمینه‌ای برای صادرات آن‌ها ایجاد کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *