خرید ورق سیاه

انجمن جهانی فولاد: رشد ۱۱ درصدی ایران در تولید فولاد

به گزارش ایرومارت به نقل از ایرنا: بر اساس گزارش ماه جولای انجمن جهانی فولاد: ایران از میان 60 کشور جهان بیشترین درصد پیشرفت را به دست  اوررد و شاهد رشد 11 درصدی آن در تولید فولاد بودیم در حالیکه در بازه زمانی یکسان معدل رشد تولید جهان 1.9 درصد بوده است.

روز یکشنبه روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو) به نقل از انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: مجموع تولید فولاد در هفت ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی ( ۱۱ دی تا ۹ مرداد ) در ایران، رشد ۶.۴ درصدی و در جهان افزایش ۴.۵درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین انجمن جهانی فولاد در گزارش خود اضافه کرد: ۱۴میلیون و ۹۸۸ هزار تن مقدار فولاد خام تولید شده توسط ایران در بازه زمانی شروع ماه ژانویه تا اخر ماه جولای سال 2019 میلادی است که در مدت مشابه سال میلادی گذشته این مقدار ، ۱۴ میلیون و ۹۱هزار تن بود. که نشان دهنده رشد 6.4 درصدی تولید فولاد ایران در مقابل دوره یکسان سال2018 است.

به علاوه این که 1 میلیون و 981 هزار تن مقدار تولید فولاد میانی (خام) ایران در ماه جولای سال 2018 میلادی است.این آمار در بازه زمانی یکسان امسال به مقدار 2 میلیون و 200 هزار تن رسید که نشان دهنده پیشرفت 11.1 درصدی تولید فولاد خام در مقایسه با جولای 2018 است.

1 میلیارد و 83 میلیون و 558 هزارتن فولاد خام در هفت ماه اول امسال توسط 64 کشور تولید کننده فولاد تولید شده است. همچنین در هفت ماه اول سال گذشته میلادی مقدار 1 میلیارد و ۳۶ میلیون و ۶۱۶ هزار تن توسط این 64 کشور فولاد خام تولید شده که نشان دهنده پیشرفت 4.5 درصدی تولید فولاد خام جهان است.

کشور های دارای بیشترین تولید فولاد در هفت ماه اول 2019

همچنین  طبق این اعلان کشور هایی که بیشترین تولید فولاد خام جهان را به خود اختصاص دادند عبارتند از :چین با میزان تولید 577 میلیون و 64 هزار تن ( رشد 9 درصدی در مقایسه با بازه زمانی یکسان پارسال )بعد از ان هند با 66 میلیون و 188 هزار تن تولیدو بعد ژاپن با 59 میلیون و 473 هزار تن تولید و بعد امریکا با ۵۱ میلیون و ۸۲۷ هزار تن و در اخر کره جنوبی با ۴۲میلیون و ۶۰۵ هزار تن تولید بیشترین مقدار تولید فولاد خام را در هفت ماه اول سال 2019 میلادی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *