تفاهم نامه

امضای تفاهم نامه همکاری بین آیرومارت و مجتمع صنعتی اسفراین

مجتمع صنعتی اسفراین یکی از عمده ترین تامین کنندگان فولادهای آلیاژی شامل محصولات طویل، قطعات و مقاطع آهنگری و ریخته گری شده در ایران و منطقه خاورمیانه می باشد.

در نشست B2B برگزار شده میان مدیران مجتمع صنعتی اسفراین و کنسرسیوم آیرومارت در جریان گردهمایی فناورانه صنعت فولاد در 9 مهر ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی میان این دو شرکت تفاهم نامه همکاری به ارزش 300 میلیارد ریال به امضاء رسید.

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که با حضور دکتر فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی برگزار شد، تفاهم‌نامه به امضای مهندس حسین علینژاد مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین و مهندس امیرحسین بحری مدیر بازرگانی کنسرسیوم آیرومارت رسید.

موضوع و اهداف تفاهم‌نامه

از جمله اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان به بهره‌گیری از ظرفیت‌های شرکت آیرومارت در جهت رفع نیازمندی‌های راهبردی صنعت فولاد، رشد و توسعه محصولات، خدمات مشاوره فنی و… اشاره کرد.

موضوع تفاهم نامه شامل توسعه بازار داخلی، ارزش آفرینی زنجیره تأمین و توسعه صادرات محصولات فولادی مجتمع صنعتی اسفراین به خارج از کشور است که در راستای رفع نیاز صنایع کشور و به منظور تسهیل در همکاری های فناورانه بین طرفین منعقد گردید.

کنسرسیوم آیرومارت در حوزه زنجیره واسط تأمین نیاز تولیدکنندگان، کارخانه‌ها و مصرف‌کنندگان صنعت فولاد، توسعه صادرات، ارائه‌ی خدمات در زمینه های مختلفی چون تأمین انواع مقاطع فولادی و محصولات فلز و مشاوره فنی به صنایع و مصرف‌کنندگان فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *