۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ادمین ۰
به اشتراک‌ گذاری

آیرومارت در گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، هدف از برگزاری این گردهمایی که از ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، کمک به توسعه بازار شرکت‌‌های دانش ‌بنیان، حمایت از تولید داخل و توسعه همکاری‌‌های فناورانه میان تولیدکنندگان بزرگ و صاحب‌نام حوزه نفت کشور و شرکت‌‌های دانش ‌بنیان، استارت‌‌آپ‌ها و فناوران این حوزه است.
از جمله بخش‌‌های این گردهمایی سه روزه، می‌توان به برگزاری نشست‌‌های معرفی نیازهای فناورانه حوزه نفت در امور مواد و محصولات شیمیایی، نرم افزار و پلتفرم، خدمات و تجهیزات و قطعات، نشست‌‌های معرفی توانمندی‌‌های فناورانه شرکت‌‌های دانش‌ بنیان، فناور و استارت ‌آپ‌‌ها، نشست‌‌های B2B، نشست‌‌‌های انتقال تجربه، شناسایی، ارزیابی و انتخاب شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه صنعت نفت به منظور بهره‌مندی از مزایا و حمایت‌های درون و برون سازمانی پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت، دیدار با مدیران و کارشناسان صنعت نفت، معرفی خدمات و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های این صنعت اشاره کرد.

آیرومارت به عنوان یکی از تامین کنندگان صنایع نفت و گاز

علاوه بر این صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان برگزارکننده این گردهمایی و اصلی‌‌ترین نهاد تامین مالی شرکت‌‌های دانش ‌بنیان، خدمات و ابزارهای مالی متنوع خود را معرفی خواهد کرد و قراردادهای همکاری فناورانه‌‌ای را که طی این گردهمایی میان شرکت‌‌های دانش ‌بنیان و تولیدکنندگان منعقد شود را تامین مالی خواهد کرد.
در حاشیه این گردهمایی نیز نمایشگاهی از دستاوردها و محصولات شرکت‌های دانش بنیان حوزه صنعت نفت برپا خواهد شد.
شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت به عنوان یکی از تامین کنندگان صنایع نفت و گاز شرکت خواهد کرد. برای بازدید از غرفه آیرومارت و تعامل با ما به محل برگزاری رویداد واقع در پژوهشگاه صنعت نفت مراجعه کنید.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ادمین ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران