رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی

آیرومارت در رویداد «ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی»

آیرومارت در رویداد «رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی» شرکت خواهد کرد. این رویداد با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، ساخت مواد پیشرفته و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مدت سه روز در صندوق نوآوری و شکوفایی در سه بخش مسابقه ایده‌های ارزش آفرین، نمایشگاه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و پنل ارائه نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ و صنعتی حوزه معدن و صنایع معدنی در حال برگزاری است.

این رویداد 3 روزه در روزهای 5 تا 7 بهمن برگزار خواهد شد.

نیازمندی‌های شرکت‌های بزرگ  معدنی در قالب نل تخصصی ارائه خواهد شد. در حاشیه پنل اصلی جلسات B2B برگزار می‌شود. در این جلسات شرکت های دانش بنیان و استارتاپ فعال در این حوزه به ارائه‌ی توانمندی‌های خود می‌پردازند. هدف از تشکیل این جلسات ارتباط بین شرکت های مادر و شرکت‌های استارتاپ تازه تاسیس جهت رفع برخی معضلات صنعت است.

حضور آیرومارت در این رویداد

آیرومارت به عنوان یکی از شرکت کنندگان در این رویداد حضور خواهد داشت. با توجه به پتانسیل علمی شرکت آیرومارت در زمینه صنایع معدنی به خصوص فولاد، این شرکت از فعالان حوزه صنایع معدنی و فولادی شناخته می‌شود.

در رویداد قبلی که اختصاصا مربوط به صنعت فولاد بود و در مهر ماه برگزار شد، بین آیرومارت و ذوب آهن، فولاد آلیاژی اسفراین و فولاد اکسین اهواز توافقاتی انجام شد.

امید است تا با حضوری پر رنگ در این رویداد 3 روزه نیز برخی از معضلات بخش صنایع معدنی توسط تیم آیرومارت شناسایی و جهت رفع آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.

با حضور در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به آدرس ذیل از غرفه آیرومارت در این رویداد (5 تا 7 بهمن – 8 صبح تا 5 بعد از ظهر) بازدید فرمایید.

بزرگراه کردستان-خیابان زایندرود شرقی- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *